Autorki wybranych listów otrzymają zestaw 3 produktów Philips AVENT pomagających w przygotowaniu oraz przechowywaniu pokarmu dla dziecka: duży zestaw pojemników VIA, podgrzewacz IQ oraz zestaw łyżeczek do karmienia. Tak skomponowany zestaw umożliwi rodzicom wygodne karmienie i zaoszczędzi wiele czasu przy przygotowywaniu posiłków dla maluchów.

Reklama

Pojemniki Philips AVENT VIA służą do przechowywania pokarmu i są przeznaczone do wielokrotnego użytku. Zostały opracowane tak, aby zaspokajać potrzeby rosnącego dziecka. Można w nich przechowywać i zamrażać pokarm. Można również podgrzewać w nich pokarm np. w podgrzewaczu i bezpośrednio z pojemniczka karmić dziecko. Pojemniki można również połączyć z laktatorem ISIS oraz ze smoczkiem do butelki i bezpośrednio karmić dziecko.

Podgrzewacz do butelek i słoiczków IQ Philips AVENT
Inteligentna technologia IQ samoczynnie dostosowuje czas i temperaturę podgrzewania, tak aby pokarm był gotowy do podania dziecku. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję, a podgrzewacz zajmie się resztą! Jest szybki, posiada funkcję automatycznego wyłączania oraz sygnalizator dźwiękowy, co gwarantuje zawsze odpowiednią temperaturę pokarmu dla dziecka.

Łyżeczki do karmienia Philips AVENT zostały stworzone z myślą o najmłodszych. Ich wyprofilowany kształt i odpowiednio długa rączka umożliwiają sprawne karmienie już najmłodszych dzieci.

Reklama

Nagrodzone mamy – te, które wzięły udział w piątej części konkursu, ale i te, które wezmą udział w kolejnych – będą się ubiegać o tytuł Debiut Roku!

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama