Premiera: poniedziałek, 17 sierpnia godz. 20:10, Discovery Travel & Living
Kolejne odcinki: poniedziałek-piątek o godz. 20.10, powtórki o 12.10

Reklama

W programie Emma Jenner w każdym odcinku pracuje z inną rodziną, która ma problemy z dziećmi. Każda z nich otrzymuje fachową pomoc i wsparcie. Niania uczy rodziców jak postępować z niesfornymi pociechami, jak umiejętnie zagospodarować ich czas i nauczyć je dyscypliny. Pokazuje starszym dzieciom, w jaki sposób zajmować się młodszym rodzeństwem oraz uświadamia mężczyznom, jak ważne jest ich zaangażowanie w opiece nad dziećmi. Oglądając serial Niania do wynajęcia telewidzowie poznają doświadczenia innych rodzin, na bazie których zdobędą cenne wskazówki jak rozwiązywać swoje własne, domowe problemy.

Odcinek 1: Rodzina Bell
Niania Emma Jenner rusza do Sun Valley w Kalifornii, aby pomóc rodzinie Bell. Bellowie, którzy mają nastoletnią córkę i dwóch młodszych synów, obawiają się, że nie będą potrafili opanować swojej gromadki podczas planowanego przyjęcia dla sąsiadów. Niania ma pełne ręce roboty – musi zaradzić nie tylko humorom nastoletniej córki, ale też napadom złości chłopców i to na tyle szybko, aby cała rodzina była gotowa do podejmowania gości.

Odcinek 2: Rodzina Tsouo
Niania wybiera się do Lake Forest w Kalifornii, aby pomóc małżeństwu Tsuo przy ich absorbujących bliźniakach – Cooperze i Dylanie. Mama i tata chcą, aby bliźnięta od następnego roku zaczęły chodzić do nowej szkoły, by tam się dostać muszą zrobić dobre wrażenie na nauczycielu. Mając do dyspozycji kilka dni, niania Emma musi znaleźć sposób na tę trudną parę przed umówionym obiadem z nauczycielem.

Odcinek 3: Rodzina Hanneman-Scott
Niania jedzie do Sherman Oaks w Kalifornii, gdzie Noelle Hanneman-Scott samotnie wychowuje dwóch żywiołowych chłopców. Mama musi znaleźć dobry sposób, aby jej synowie mogli dać upust swojej energii i uważa, że karate nadaje się do tego idealnie. Jednak zanim chłopcy zostaną przyjęci na zajęcia, muszą dowieść, że potrafią się grzecznie zachować. Niania Emma podpowiada mamie Noelle, jak radzić sobie z niesfornymi chłopcami. Szybko i sprawnie rozprawia się z dziecięcymi napadami złości, dając chłopcom do zrozumienia, że takie zachowanie nie będzie tolerowane.

Zobacz także

Odcinek 4: Rodzina Berk
Pani Berk ma dwie nieposłuszne córki, które praktycznie przejmują kontrolę nad domem. Ma również męża, który na co dzień nie jest dla niej wystarczającym wsparciem. Borykanie się z codziennością przychodzi jej coraz trudniej. Co gorsza, żadna z miejscowych opiekunek do dzieci nie chce zajmować się dziewczynkami przez ich złe zachowanie. Niania Emma musi pomóc Pani Berk, by ta odzyskała kontrolę nad sytuacją, rozwiązała rodzinne problemy oraz mogła zrobić dobre wrażenie na potencjalnej opiekunce.

Odcinek 5: Rodzina McCarthy
Niania Emma Jenner rusza do East Moriches w stanie Nowy Jork, aby spotkać się z rodziną McCarthych i ich czterema córkami. Rodzina planuje podróż promem z dziadkami. Mama i tata McCarthy są pełni obaw. Córki nieustannie uciekają od taty, a przy mamie dostają gwałtownych napadów złości. Niania Emma ma tylko cztery dni do zaplanowanej wyprawy by okiełznać pociechy państwa McCarthy.

Odcinek 6: Rodzina Virga
Emma wybiera się do Farmingville w stanie Nowy Jork, aby spotkać się z rodziną Virga. Virgowie mają dwóch synów, którzy walczą ze sobą zarówno w domu, jak i w szkole. Dostali ostatnią szansę na poprawę przed grożącym im wykluczeniem ze szkolnych wycieczek. Niania Emma ma tylko kilka dni, aby doprowadzić zachowanie chłopców do porządku przed ważną klasową wycieczką.

Odcinek 7: Rodzina Gil
Emma Jenner rusza do Ridgefield w stanie New Jersey, aby spotkać się z rodziną Gil. Tata często używa wulgarnych wyrazów, a dzieci idą jego śladem. Biją się też nawzajem, krzyczą na dziadków i lekceważą swoją opiekunkę. Niania Emma musi zapanować nad tatą i dziećmi przed przyjęciem urodzinowym babci.

Odcinek 8: Rodzina Montelione
Niania rusza do Freehold w stanie New Jersey, aby pomóc kolejnej rodzinie w potrzebie. Życie rodziny Montelione, która wkrótce ma zostać uwieczniona na portrecie, pogrążone jest w zupełnym chaosie. Syn bije się z siostrami, najstarsza córka dostaje napadów złości i nikt nie sypia we własnym łóżku. Niania Emma musi uspokoić sytuację i wprowadzić ład przed sesją z rodzinnym fotografem.

Odcinek 9: Rodzina Tanjutco
Alex i Meg Tanjutco są wyczerpani strasznym zachowaniem swoich trojaczków i obawiają się, że zepsuje ono zbliżające się spotkanie rodzinne. Nie mają już pomysłu, jak dalej postępować z trzema chłopcami, którzy wkrótce skończą dwa lata. Niania Emma wspiera rodziców w trudnych chwilach związanych z kładzeniem dzieci spać oraz posiłkami i uczy, jak zapanować nad dziećmi. Ustala w domu zasady, przez co życie rodziny staje się bardziej zorganizowane. To pomaga dzieciom skupić się na powierzonych im zadaniach, a rodzicom dobrze wykorzystać czas spędzony z maluchami.

Reklama

Odcinek 10: Rodzina DiSomma-Faretra
W tym tygodniu niania Emma wybierze się do Brigantine w stanie New Jersey na spotkanie z rodziną DiSomma-Faretra. Mama Noelle ma ręce pełne roboty przy trzech wymagających nieustannej uwagi małych dziewczynkach, jednak tata Frank nie przychodzi jej z pomocą. Niania musi doprowadzić do tego, aby tata umiał zająć się córkami, gdy mamy nie będzie przez noc w domu.

Reklama
Reklama
Reklama