26.01.2013r., godz.15.15. Trąba słonia Salomona

Reklama

27.01.2013r., godz.15.15 Świat księcia Albinka czyli planeta zagadek

Trąba słonia Salomona
Przedstawienie teatralne w trzech odsłonach z udziałem aktorów opowiada zabawną historię przyjaźni dumnego Słonia Salomona i wesołej
Małpki Bili Bili, którzy pewnego słonecznego dnia po wielkiej kłótni szykują na siebie pułapkę. Co się potem stanie i czy mądra Papuga
Chrapula wraz z przemiłą Gąsieniczką Bulwinką i przelatującym Motylkiem pomogą w pogodzeniu naszym bohaterów? O tym dowiecie sięoglądając przedstawienie przenosząc się do afrykańskiej krainy, w której wspaniała muzyka i kolorowe kostiumy pozwolą przeżyćniezapomniane przygody. Widowisko zawiera zarówno elementy teatrużywego aktora jak i teatru kukiełkowo lalkowego.

Podczas trwania spektaklu Dzieci występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

Świat księcia Albinka czyli planeta zagadek
Wspaniałe barwne przedstawienie w konwencji fantastycznej historii. Opowiada o królewskiej rodzinie mieszkającej ma gwieździe Bibu, o dwojgu małych książętach, Balbince i Albinku. Psoty i zabawa cały czas towarzyszą naszym bohaterom, którzy się nie lubią, do pewnego momentu, kiedy to staje sięm coś niezwykłego. Wówczas Księże Albinek wyrusza kosmicznym pojazdem w podróż na inna planetę gdzie spotka przedziwne postaci, Pana Żarta, Geografa Mapwielkiego czy Bankiera Wielkichliczb. Pomogą oni rozwiązać przedziwną zagadkę, ale by się to stało na naszego bohatera czekają, labirynt, tajemnicza mapa i inne wspaniał zadania do rozwiązanie wspólnie z małymi widzami. Czy mu się to uda, o tym dowiecie się ogladajac wspaniałe przedstawienie , gdzie kostiumy i muzyka pozwolą przenieść się w krainę fantastycznej bajki.

Zobacz także

Podczas trwania spektaklu Dzieci uczestniczą w jego tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

BILET: ULGOWY 12, NORMALNY 14 ZŁOTYCH

Rezerwacja:
tel. kasa biletowa (12) 6561050, (500) 289881,
rezerwacja-teatrotwarty@o2.pl
rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl
www.teatrto.art.pl

Reklama

TEATR OTWARTY TO
scena teatru, D.K. Podgórze KINOTEATR WRZOS
ul. Zamoyskiego 50
Kraków

Reklama
Reklama
Reklama