Hilaria Baldwin
fot. instagram.com/hilariabaldwin/

Do wszystkich kobiet i mężczyzn: dajemy życie, więc szanujmy sposób, w jaki dokonujemy tego cudu!

Jak 1 zdjęcie ciążowego brzucha na Instagramie dodało otuchy tysiącom kobiet. "Powinnyśmy czcić nasze ciała", pisze autorka. Zobacz, co jeszcze napisała.
Adela Prochyra
Hilaria Baldwin
fot. instagram.com/hilariabaldwin/
Od początku swojej 2. ciąży Hilaria Baldwin (żona popularnego aktora Aleca Baldwina) otwarcie mówiła o swoim ciele i o tym, jak się ono zmienia w ciąży. Teraz Hilaria spodziewa się 3. dziecka i na swoim koncie na Instagramie opublikowała zdjęcie brzuszka, który dopiero zaczyna się pokazywać. W komentarzu do zdjęcia pisze tak:

Gdy byłam w ciąży z moim synem Rafelem, co 2 tygodnie publikowałam zdjęcia swojego brzucha. Nie miałam odwagi tego zrobić w pierwszej ciąży. Dlaczego w drugiej ciąży się na to odważyłam? Chciałam pokazać, że nie mamy powodu wstydzić się ani ukrywać swojej ciążowej figury. To popularne emocje w naszym społeczeństwie, które ponad wszystko ceni szczupłe ciało. Będąc w 3. ciąży w ciągu 3 lat, naprawdę wierzę, że nasze ciała są wspaniałe i powinnyśmy je czcić, a nie wstydzić się ich czy chować, dopóki całkiem nie pozbędziemy się ciążowego brzuszka. Do wszystkich kobiet i mężczyzn: my dajemy życie, więc szanujmy sposób, w jaki dokonujemy tego cudu!Czytaj też:
Redakcja poleca: „Wszystko jest na mojej głowie, mąż mnie nie wspiera” – pisze mama [WIDEO]
Szukaj pomocy, sama długo nie dasz rady i pamiętaj, że bez zaangażowania partnera, dziecko będzie miało problem z utworzeniem więzi z tatą - mówi dr Magdalena Śniegulska.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy