GRY
 
 

Do wszystkich kobiet i mężczyzn: dajemy życie, więc szanujmy sposób, w jaki dokonujemy tego cudu!

Jak 1 zdjęcie ciążowego brzucha na Instagramie dodało otuchy tysiącom kobiet. "Powinnyśmy czcić nasze ciała", pisze autorka. Zobacz, co jeszcze napisała.

Hilaria Baldwin
fot. instagram.com/hilariabaldwin/
Od początku swojej 2. ciąży Hilaria Baldwin (żona popularnego aktora Aleca Baldwina) otwarcie mówiła o swoim ciele i o tym, jak się ono zmienia w ciąży. Teraz Hilaria spodziewa się 3. dziecka i na swoim koncie na Instagramie opublikowała zdjęcie brzuszka, który dopiero zaczyna się pokazywać. W komentarzu do zdjęcia pisze tak:

Gdy byłam w ciąży z moim synem Rafelem, co 2 tygodnie publikowałam zdjęcia swojego brzucha. Nie miałam odwagi tego zrobić w pierwszej ciąży. Dlaczego w drugiej ciąży się na to odważyłam? Chciałam pokazać, że nie mamy powodu wstydzić się ani ukrywać swojej ciążowej figury. To popularne emocje w naszym społeczeństwie, które ponad wszystko ceni szczupłe ciało. Będąc w 3. ciąży w ciągu 3 lat, naprawdę wierzę, że nasze ciała są wspaniałe i powinnyśmy je czcić, a nie wstydzić się ich czy chować, dopóki całkiem nie pozbędziemy się ciążowego brzuszka. Do wszystkich kobiet i mężczyzn: my dajemy życie, więc szanujmy sposób, w jaki dokonujemy tego cudu!Czytaj też:
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj