Doda w luksusowym salonie
fot. Instagram/dodaqueen

Doda ostro do wścibskiej fanki: „Dzieci to nie torebki”

Mimo iż artystka wielokrotnie wyrażała swoje zdanie na temat posiadania dzieci, fanki nadal zamęczają ją pytaniami… Tym razem Doda była bezwzględna.
Aleksandra Zaborowska
Doda w luksusowym salonie
fot. Instagram/dodaqueen
Doda, która niedawno obchodziła 2. rocznicę ślubu, nie zmienia swojego stosunku do zakładania rodziny. Piosenkarka od wielu lat powtarza, że nie chciałaby mieć dzieci, a decyzję podjęła świadomie i samodzielnie. Fankom jednak ciężko uszanować jej zdanie i stale zasypują artystkę pytaniami o plany macierzyńskie.

Doda ucina temat posiadania dzieci

Dorota opublikowała niedawno zdjęcie, które przewrotne podpisała: „Kiedy jesteś przed czterdziestką i mówią ci, że twój pociąg już odjechał… Miej to w d****, są jeszcze jachty i samoloty”. Wpis został jednak potraktowany przez wiele fanek jako refleksja nad macierzyństwem.  Pod fotografią ponownie pojawiło się pytanie: „Czy planujesz dzieci?”. Rabczewska odpowiedziała obserwującej w swoim klasycznym, zadziornym stylu: „Rozumiem, że jesteś tu nowa? NIE”.

Fanka była jednak wyraźnie zawiedziona i odpisała „Szkoda… bo pewnie byłyby to piękne dzieci”. Poirytowana artystka odpowiedziała zdecydowanie, że „dzieci to nie torebki, że mają być piękne – przede wszystkim mają być chciane i wyczekane”.

Słuszna reakcja?

Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy