Dorota Czaja: Miłość to najprostsza definicja macierzyństwa

Na pytanie, czym jest macierzyństwo, każda mama pewnie odpowiedziałaby inaczej. To uśmiechy, spojrzenia, czuły dotyk, ale też łzy i bezsilność. Bycie mamą to bowiem szereg różnorodnych emocji, obecnych każdego dnia. O swoim macierzyństwie opowiada aktorka, influencerka Dorota Czaja.

Macierzyństwo to nie tylko radosne momenty uchwycone na rodzinnych zdjęciach. To także niewidoczne na zewnątrz trudy dnia codziennego. Żadna z nas nie jest idealna, ale każda jest najlepsza… dla swojego dziecka. O miłości do synów opowiada Dorota Czaja.

W którą stronę?

Aktorka i influencerka Dorota Czaja podkreśla, że dla niej „drogowskazem w wychowywaniu synów jest kobieca intuicja.” Od niedawna do mamy, taty i Leonarda dołączył mały Antoni. Jak podkreśla mama chłopców „Drugie dziecko to dopełnienie miłości. Brakowało tego puzzelka w naszej rodzinie. Teraz jesteśmy w komplecie”.

Miłość na co dzień to czuły dotyk

Dorota Czaja zaznacza, że – jak każdej mamie – nie zawsze jest jej łatwo. Wówczas sił dodaje jej Antoni. „Uśmiech i spojrzenie synka i to wystarcza”. Każda mama wie, że bywa trudno. Dodatkowo presja otoczenia nastawiona na perfekcjonizm nie pomaga przetrwać. Dlatego tak ważne jest, żeby podkreślać to, co najlepsze dla ciebie i twojego dziecka. Pampers pomaga w tym na co dzień.

Materiał powstał przy współpracy z: Pampers

Zobacz także

Popularne tematy