GRY
 
 

Dorota Gardias biega i pomaga niepełnosprawnym dzieciom

Dorota Gardias dba o formę, uprawia jogging, a jednocześnie pomaga niepełnosprawnym dzieciom – czytamy w najnowszym magazynie „Flesz”.

Dorota Gardias z córeczką
fot. mat. pras.
Dorota Gardias ma figurę, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna mama. Aby utrzymać dobrą formę, stara się regularnie ćwiczyć. Miesiąc temu zaczęła uprawiać jogging, ale nie sama, tylko z córką... która siedzi w wózku. Dzięki temu może więcej czasu spędzać z dzieckiem.
Magazynowi "Flesz" zdradza: - Robię tyle, na ile pozwala mój organizm.
Prezenterka codziennie przebiega około 3 kilometrów. Z każdym dniem – jak tłumaczy – ten dystans się zwiększa. To dla niej ważne, ponieważ niedawno przyłączyła się do akcji "Pomoc Mierzona Kilometrami". Każdy kilometr, który przebiegnie Dorota, jest przeliczany na złotówki, które zasilą konto niepełnosprawnych dzieci (z tych pieniędzy finansowana jest ich rehabilitacja). Ale to nie koniec, prezenterka ma ambitne plany, by dojść do takiej formy, by brać udział w biegach rodzinnych organizowanych przy okazji różnych maratonów. Życzymy powodzenia!

Więcej na ten temat w magazynie "Flesz" (17/2014). Magazyn możesz zamówić na stronie "Czytamy magazyny".
Redakcja poleca: Pierwsza pomoc - krwotok u dziecka - film
Sprawdź, co zrobić, gdy dziecko skaleczyło się i rana wciąż krwawi. Poznaj zasady udzielania pierwszej pomocy przy krwotoku.
Doładuj
Przeładuj