Dorota Szelągowska w ciąży
fot. ONS.pl

Dorota Szelągowska potwierdziła ciążę bardzo zabawnym wpisem

Okazuje się, że mózg kobiety w ciąży... no właśnie - rośnie czy maleje?
Milena Oszczepalińska
Dorota Szelągowska w ciąży
fot. ONS.pl
Dorota Szelągowska, znana z prezenterka telewizyjna, która od lat dokonuje metamorfoz mieszkań w programach telewizyjnych, ale nie tylko, już niedługo będzie musiała podjąć się nowego wyzwania – urządzania pokoju niemowlęcego dla swojego dziecka. Gwiazda dodała ostatni zabawny wpis na facebooku, potwierdzając tym samym, że jest w ciąży. Co napisała? Przeczytajcie!

Dorota Szelągowska ujawnia, że spodziewa się dziecka

Prezenterka postanowiła nie wrzucać zdjęcia z rosnącym brzuszkiem, nie pisać też wprost, że wkrótce zostanie mamą, ale podzieliła się ze swoimi fanami ciekawostką na temat ciąży. Okazuje się, że mózg kobiety w ciąży… maleje! Dorota jest tym faktem mocno zmartwiona, zastanawia się, dlaczego to akurat mózg ciężarnej musi się kurczyć. Swoją drogą, nam też się to nie podoba. Wiedziałyście, że tak się dzieje?
 
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!

Znamy powód przytycia Doroty Szelągowskiej

Kilka dni temu Dorota Szelągowska przyznała się fanom, że nie jest już filigranową blondynką i że to naprawdę niełatwe ukrywać dodatkowe kilogramy do zdjęć. Teraz znamy już powód okrąglejszych kształtów prezenterki. Prezenterka oczywiście robi sobie z tego żarty, bo TAKI powód przybierania na wadze jest jedynym,który akceptuje i który ją cieszy. Jak każda kobieta, prawda?  


Zobacz też: Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła!

Źródło: Facebook
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy