Dostawka do wózka
fot. AdobeStock

Dostawka do wózka – którą wybrać?

Spacer z dwójką maluchów może być nie lada wyzwaniem, są na szczęście gadżety, które ułatwią ci życie.
Dominika Bielas
Dostawka do wózka
fot. AdobeStock
Wiele osób chwali sobie niewielką różnicę wieku między dziećmi. Jednak każda mama, która ma taki układ w domu, wie, że co jak co, ale spacery z takimi maluchami nie należą do najłatwiejszych. Gdy masz w domu niemowlaka, a starsze dziecko jeszcze meczą spacery, warto wyposaży się w dostawkę do wózka. Dzięki temu twoja starsza pociecha w każdej chwili będzie mogła odpocząć. Taka przyczepka zajmuje mniej miejsca niż podwójny wózek.

Dostawka boczna do siedzenia

Dostawkę taką mocuje się obok siedziska wózka. Będzie idealna, jeśli różnica wieku między dziećmi jest niewielka, a nie chcesz kupować podwójnego wózka. Niestety dostawka taka poszerza wózek i może utrudniać przechodzenie przez drzwi.

Boczna dostawka to koszt ok 860 zł:

Dostawka do wózka z siedziskiem

Ma ona podnóżek oraz siedzisko przypominające taborecik, który zazwyczaj można ustawić w dowolną stronę. Zaletą tej dostawki jest to, że nie poszerza wózka, przez co jest bardzo wygodna. Jednak w takiej pozycji dziecko ma ograniczony widok. Maluch widzi to, co jest po bokach, ale na krótkie dystanse jak najbardziej się sprawdzi.
 
Redakcja poleca: Gondola czy wózek wielofunkcyjny? - kupujemy wózek dla niemowlaka
Jakie cechy powinien mieć idealny wózek? Na co zwracać uwagę przy jego zakupie? Zobacz wypowiedź eksperta.

Dostawka do stania

To świetne rozwiązanie dla starszego smyka, który chce odpocząć, ale nie musi siedzieć. Dziecko w tej pozycji ma główne ponad wózkiem i może swobodnie oglądać świat, czy zaglądać do gondoli.

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy