Drewniane gry edukacyjne z Lidla
fot. AdobeStock

Drewniane gry edukacyjne dla przedszkolaków od dziś w Lidlu!

Do wyboru macie 6 różnych zestawów - do nauki liczenia, dodawania, mnożenia, godzin, a także drewniane litery i tangram. Wszystkie są świetne!
Milena Oszczepalińska
Drewniane gry edukacyjne z Lidla
fot. AdobeStock
Ostatnio w ofercie Lidla bardzo często dostępne są świetne drewniane zabawki dla dzieci. Całkiem niedawno pisaliśmy o drewnianych układankach, a w tym tygodniu znajdziecie drewniane gry edukacyjne, i to w wyjątkowych cenach. Każdy z 6 zestawów kosztuje jedynie 14,99. To prawdziwa okazja, nie przegap!

Zegar do nauki odczytywania godzin

Drewniany zegar z Lidla
Drewniany zestaw z zegarem na pewno spodoba się dziecku, które zna już liczby i zaczyna interesować się pojęciem czasu. Składa się z drewnianych kwadracików, na których zapisane są godziny - liczbowo lub za pomocą wskazówek na zegarze. Zadaniem dziecka jest dopasowanie ich ze sobą w taki sposób, aby w każdej parze kwadraciki wskazywały na tę samą godzinę. Jeśli wasze maluchy są już na etapie pytania was ciągle, która jest godzina, z pewnością taki zegar do nauki bardzo by im się przydał. 
Redakcja poleca: Zobacz hity wśród gier dla dzieci - film
Jaką kupić pierwszą grę planszową? Jak wybrać odpowiednią grę dla całej rodziny? Poznajcie najciekawsze gry dla dzieci, a wśród nich taka, która pachnie ogniem!

Drewniany alfabet

Drewniany alfabet z Lidla
Około 3. roku życia dziecko zwykle naturalnie zaczyna fascynować się literami. Dobrym pomysłem jest kupienie mu zestawu z alfabetem. W tym drewnianym alfabecie z Lidla znajdują się litery drukowane, więc są w sam raz dla przedszkolaków. Możesz wspólnie z dzieckiem bawić się, poznawać litery i układać pierwsze wyrazy. Taka zabawa szybko przyniesie oczekiwane owoce. 

Kolorowy tangram

Drewniany tangram z Lidla
To świetna zabawka, która uczy logicznego myślenia. Można z dostępnych elementów ułożyć zaproponowany obrazek albo próbować stworzyć coś nowego samemu. Dzięki temu, że poszczególne klocki tangramu są w różnych kolorach, dziecko uczy się też rozróżniania ich. Idealna propozycja dla każdego trzylatka. 

W waszym Lidlu drewniane tangramy nie są dostępne? Nic nie szkodzi, równe fajne znajdziecie w sieci. Nam bardzo podobają się te:

Drewniane zestawy do obliczeń matematycznych

Drewniane zestawy do nauki liczenia z Lidla
Nauka matematyki może być naprawdę dobrą zabawą. Wystarczy, że zaopatrzycie się w odpowiednie rekwizyty. W tym tygodniu w Lidlu wśród drewnianych gier edukacyjnych znajdziecie zestawy do nauki liczenia, dodawania i mnożenia. Bardzo polecamy! 

Źródło: Lidl.pl
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy