GRY
 
 

Drewniane zabawki - Wooden Story inspirowane lasem

Zabawki Wooden Story stworzone z miłości do natury i dla szczęścia dzieci.

"Zabawki przyszły do nas z lasu, że jeszcze pachną drzewem i słychać w nich szum wiatru buszującego w liściach lub igłach."
Gosia i Wiesiek Borowy
Wooden Story
 

Klocki naturalne. Rozwijają zmysły, są delikatne w dotyku, przyciągają wzrok naturalnymi barwami, pachną lasem. Wykończone woskiem pszczelim i olejami roślinnymi. Z klocków można wyczarować najwspanialsze budowle. Wolność tworzenia pobudza kreatywność, rozbudza wyobraźnię.

Cena: od 67 zł do 120 zł, w zależności od wielkości zestawu


Klocki Peace&Love® - Zabawa klockami "Peace & Love“® to zainspirowanie dziecka takimi ideami i wartościami jak miłość, przyjaźń, świadome życie, radość. Klocki powstały z różnych gatunków drewna o unikalnej fakturze i odcieniach. Grawerowane napisami: Peace, Love, conscious, freedom, truth, accept, happy, znakiem nieskończoności i uśmiechniętą buźką zapraszają do zabawy w świecie pięknych pojęć i nieograniczonej fantazji.

Cena: od 130 zł do 220 zł


Auta. Tak małe, aby zmieściły się w dłoni dziecka, tak duże, aby rozbudzić wyobraźnię do najwspanialszego wyścigu, najpiękniejszej podróży, niesamowitej przygody. Tak delikatne, pokryte pszczelim woskiem i olejem roślinnym. Tak bezpieczne – z natury! Wybierz swój ulubiony...

Cena: 59 zł

Układanki. Od największego do najmniejszego, od najmniejszego do największego. A co powiesz na największe koło po środku? Tyle możliwości! Tyle kolorów... mieszaj, dopasowuj, baw się! Tak gładkie dzięki pszczelemu woskowi i olejom roślinnym, tak barwne dzięki ekologicznym farbom. Tak bezpieczne – z natury!

Cena: od 56 zł do 75 zł, w zależności od rodzaju


Gryzaki. Stworzone z myślą o delikatnych dziąsłach dziecka przyjemnie masują, pomagając przebrnąć przez okres ząbkowania i pozostać na dłużej jak najlepszy przyjaciel.
Klonowe drewno, surowe - bez wosku pszczelego i olejów. Wybierz swój ulubiony kształt.

Cena: 62 zł

Skrzynie. Drewniana skrzynia, która odmieni każdy pokój. Ukryjesz w niej swoje zabawki i największe skarby! Sprzątanie już nie będzie nudne i trudne. Raz, dwa, trzy i biegniesz dalej. Uważaj na rodziców... skrzynia jest idealna dla ich skarbów, winylowych płyt, książek, kłębków włóczki lub czasopism, które lubią uciekać po całym domu.

Cena: 220 zł

Worki. Worek z grubej bawełny o pięknym, naturalnym splocie. Bez względu na to czy wybierzesz go jako element skrzyni, czy zechcesz używać osobno ze względu na piękny nadruk, zawsze spełni swoją funkcję. Ukryje skarby twoje lub twojego dziecka przed kurzem i sprawi, ze pokój będzie wyglądał pięknie. Polska niebarwiona bawełna, wolna od wszelkich szkodliwych substancji.

Cena: od 43 zł do 65 zł

Wszystkie zabawki dostępne na woodenstory.pl
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (2 oceny)

6.0
Doładuj
Przeładuj