Drewniane zabawki z Lidla
fot. AdobeStock

Drewniane zabawki wracają do Lidla (jak zwykle w atrakcyjnych cenach)!

Drewniana kuchnia, kolejka czy klocki to zabawki, którymi dzieci zawsze chętnie się bawią. Teraz możecie kupić je w Lidlu w świetnych cenach. Idealne na prezent!
Milena Oszczepalińska
Drewniane zabawki z Lidla
fot. AdobeStock
Ponieważ okres mikołajkowo-gwiazdkowy zbliża się wielkimi krokami, Lidl postanowił powrócić do sprzedaży drewnianych zabawek, które zawsze cieszą się ogromną popularnością. Jakość drewnianych zabawek jest nieporównywalna, natomiast często właśnie ze względu na nią, te rzeczy nie są zbyt tanie. Lidl stara się jednak wpasowywać w potrzeby klientów, łącząc porządne produkty z niskimi cenami. Jakie zabawki znajdziecie w nowej ofercie sieci?

Drewniane zabawki z Lidla

Już od czwartku, 14 listopada, w ofercie sklepów Lidl znajdą się:
  • kuchnia
  • zestaw naczyń
  • kolejka
  • warsztat
  • dworzec kolejowy
  • klocki
  • układanki
  • gry.
Drewniane zabawki z Lidla
Wszystkie zabawki wykonane są z drewna pozyskiwanego wyłącznie z certyfikowanych lasów. Posiadają również renomowane certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania. Poza tym wymienione wyżej produkty dostępne są w bardzo przystępnych cenach, zaczynających się już od 19,99 zł. Uwielbiana przez wszystkie dzieci drewniana kuchnia do zabawy kosztuje 249 zł, a kultowa kolejka z torami 88 zł.
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?

Dlaczego warto inwestować w drewniane zabawki?

Choć moda na zabawki wykonane z drewna jest obecnie bardzo powszechna, niektórzy rodzice wolą kupować plastikowe, ponieważ z reguły są tańsze. Warto jednak pamiętać, że produkty drewniane są o wiele bardziej ekologiczne, poza tym dużo trwalsze. Taka zabawka jednorazowo jest większym wydatkiem, natomiast może posłużyć dziecku na dłużej, a nawet przechodzić z rąk do rąk przez następne pokolenia, co zwiększa również jej wartość sentymentalną.

Umożliwienie dziecku zabawy drewnianymi przedmiotami to także inwestycja w jego rozwój. Kontakt z naturalnymi materiałami i nieagresywnymi kolorami wpływa na kształtowanie się poczucia estetyki malca. Zwykle drewniane zabawki są też bardzo bezpieczne, pozbawione ostrych kantów czy elementów, które z łatwością mogłyby się odłamać i stanowić zagrożenie dla dziecka.

Zabawki sprzedawane w Lidlu dostępne będą od 14 listopada, jednak jak to zwykle bywa z podobnymi promocjami w dyskontach, mogą szybko zniknąć ze sklepowych półek. Jeśli nie macie możliwości udania się na zakupy w najbliższym czasie, polecamy rozejrzeć się również w sklepach internetowych.
Źródło: lidl.pl

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy