Gang Słodziaków książka
fot. Materiały prasowe

Nowa odsłona Gangu Słodziaków w Biedronce jesiennym hitem!

Nowa odsłona książkowych przygód Gangu Słodziaków już w sklepach. Po niesamowitym sukcesie pierwszego wydania pt. „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”, Biedronka postanowiła przedstawić dzieciom nowe przygody wesołych leśnych zwierzaków.
Olga Juszczyk
Gang Słodziaków książka
fot. Materiały prasowe

"Gang Słodziaków podbił serca klientów sieci Biedronka – pierwsza książka znalazła się już w rękach 560 tys. osób" - chwali się Biedronka. Dlatego sieć postanowiła pójść za ciosem i 5 listopada wprowadziła do sklepów drugą część opowieści o Słodziakach. Książkę z kolejnymi przygodami paczki przyjaciół pt. „Gdy jesień nastanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków”, podobnie jak pierwszą część książki, można odebrać za darmo po zebraniu 15 naklejek w ramach akcji Gang Słodziaków lub kupić za 9,99 zł.

Sukces leśnych przyjaciół

- Pierwsza część przygód szóstki przyjaciół pt. „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków” odniosła spektakularny sukces. Książka trafiła do rąk ponad pół miliona klientów naszej sieci. Docierały do nas sygnały, że nasi klienci czują niedosyt. Przygotowaliśmy więc nowe, jesienne wydanie opowieści, którą oddajemy w ręce czytelników z nadzieją, że ona także podbije serca klientów sieci Biedronka – mówi Bartłomiej Jarzyna, kupiec odpowiedzialny za ofertę książek w sieci Biedronka.

Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?

Co nowego w Gangu Słodziaków?

„Gdy jesień nastanie na leśnej polanie…” napisała Renata Piątkowska, a ilustracje stworzył Wojciech Stachyra, czyli autorzy poprzedniej części publikacji.

- Dzieciom nie tylko warto czytać. Dzieciom czytać trzeba!!! A książkę o Gangu Słodziaków, która przenosi nas do miejsca, gdzie królują przyjaźń, wzajemna troska i otwartość na innych, na pewno przeczytam moim wnuczkom – zachęca na okładce książki aktor Wiktor Zborowski, który wcześniej czytał Wieczorynkę Słodziaków – ma ona już ponad 1,87 mln wyświetleń na serwisie YouTube.
 


  [content:0_25742,0_17320,1_4613,2_1173:PsychologicalTest]  

Wraz z nową książką do sklepów sieci Biedronka trafił także specjalny zestaw. Znaleźć w nim można kolorowy plakat w rozmiarze XXL przedstawiający sympatyczny Gang Słodziaków, kolorowankę XXL oraz nowe opowiadanie na dobranoc pt. „Wyścig”. Cena zestawu to 4,99 zł.

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także:

Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy