słonik Dumbo - nowa wersja aktorska Disneya
fot. Materiały prasowe Disney

Słonik Dumbo powraca! Uwaga! Będą potrzebne chusteczki! [POLSKI ZWIASTUN]

Pamiętacie animowaną bajkę Disneya o słoniku Dumbo, który miał zbyt duże uszy i wszyscy się z niego śmiali? A potem występuje w cyrku jako pierwszy na świecie latający słoń? To kolejna aktorska wersja, po świetnie przyjętych "Pięknej i Bestii" i "Księdze dżungli". Zapowiada się rewelacyjnie!
Weronika Zagojska
słonik Dumbo - nowa wersja aktorska Disneya
fot. Materiały prasowe Disney
Wersja animowana bajki o słoniku Dumbo pochodzi z 1941 roku. Główny bohater Dumbo lata i powoli zaczyna nabierać więcej wiary w siebie. To disneyowska opowieść, która nawet po niemalże osiemdziesięciu latach jest nadal aktualna. Teraz Disney zapowiada jej aktorską wersję. W roli głównej komputerowo wygenerowany słoń - robi wrażenie, w towarzystwie między innymi takiej sławy Hollywood, jak Collin Farrel.

Dumbo - zwiastun aktorskiej wersji Disneya

Już sam zwiastun jest nastrojowy, wzruszający i zapowiada się na niezłe rodzinne kino z przesłaniem.
Zresztą zobaczcie sami!

Piękna muzyka, niesamowite zdjęcia i magiczny świat oraz Tim Burton za sterami tej filmowej produkcji gwarantują mnóstwo emocji, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Tim Burton zrealizował już baśniową wersję "Alicji w Krainie Czarów" czy niesamowity film "Charlie i fabryka czekolady".

Zobacz też: Szukamy najlepszego ojca! Zagłosuj w naszym plebiscycie!

Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.

Dumbo będzie przeżywał nowe przygody

Holt Farrier, grany przez Colina Farrella, były cyrkowiec, po powrocie z wojny pracuje w ledwo prosperującym cyrku, gdzie dostaje pod opiekę nowo narodzonego słonika. Wszyscy się z niego śmieją, bo ma olbrzymie uszy. Dzieci Fariera dokonują jednak niesamowitego odkrycia...Jakie będą nowe przygody Dumbo? Jeszcze nie wiadomo. Wiadomo jednak, że latanie będzie już pokazane na samym początku filmu! 

Film ma wejść do kin na świecie 29 marca 2019 roku. Już nie możemy się doczekać!
 
 
A tu dla porównania wersja animowana z 1941 roku!
 

Wybierzecie się do kina na "Dumbo"? Znacie animowaną wersję bajki o słoniku?

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy