GRY
 
 

Duńskie filmy dla dzieci w KINO.LAB

W każdą sobotę o godz. 12:00 Małe KINO.LAB nawiązuje do tradycji kinowych poranków filmowych i jest niepowtarzalną okazją dla najmłodszych do rozpoczęcia przygody z filmem.

kino.lab

Pokazy umożliwiają dzieciom poznanie dzieł światowej animacji spoza disneyowskiego kanonu.

W styczniu wyświetlamy pełnometrażowe duńskie filmy animowane:
14.01 "Kolarz i tancereczka" - baśń o dwóch komarach
Opowieść o komarze Egonie, który nie bardzo umie latać. Z pomocą przyjaciół oraz dzięki swojemu sprytowi i dobremu sercu potrafi jednak dokonywać wielkich rzeczy. 
Film na stronie kina

21.01  "Dzikie łabędzie"
Adaptacja znanej baśni Andersena. Księżniczka Elisa jest szczęśliwa ze swoimi jedenastoma braćmi. Pewnego dnia ich ojciec postanawia ponownie się ożenić. Pod wpływem tajemniczej mocy nowej Królowej, Król odsyła córkę z zamku, a bracia zostają zaczarowani w łabędzie. Dobra wróżka mówi Elisie, jak ma uwolnić braci, szyjąc dla nich koszule z pokrzyw.
Film na stronie kina

28.01 "Jabłko i robak"
Owocowa opowieść antydepresyjna. Jabłko imieniem Torben to jabłko jak każde inne - owoc obawiający się choroby, nerwowy, cyniczny. Ambicją Torbena jest znalezienie się w dziale owoców w supermarkecie jako najdoskonalsze, najpiękniejsze, wypolerowane jabłko. I nagle Torbenowi przytrafia się coś strasznego. Nabawia się robaka! Komedia dla dzieci w 2D.
Film na stronie kina 

Bilety: 10 zł/25 zł bilet rodzinny. (min 3 osoby)
Bilet na Małe KINO.LAB upoważnia także do zwiedzania galerii CSW 
Pokazy zrealizowane dzięki współpracy z Ambasadą Danii w Polsce, Duńskim Instytutem Filmowym oraz Duńską Agencją Sztuki.


KINO.LAB Centrum Sztuki Współczesnej
Ul. Jazdów 2, Warszawa
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj