Duo Lactil, probiotyk dla dzieci
fot. materiały prasowe

Duo-Lactil - probiotyk dla dzieci i dorosłych

Pierwszy w Polsce synbiotyk (probiotyk + prebiotyk) 4. generacji z opatentowaną technologią podwójnej ochrony bakterii Duolac.
Duo Lactil, probiotyk dla dzieci
fot. materiały prasowe
Doskonały, by pomóc ochronić przewód pokarmowy przed przykrymi skutkami zmiany diety, flory bakteryjnej lub zatruciami pokarmowymi oraz w okresach antybiotykoterapii.
 
Duo-Lactil (www.duo-lactil.pl) zawiera 1 mld 5 wyselekcjonowanych szczepów bakterii probiotycznych (Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus) oraz prebiotyk, dzięki którym działa wspomagająco:
  • na usprawnienie funkcjonowania przewodu pokarmowego,
  • w utrzymaniu równowagi flory bakteryjnej jelit,
  • w okresie zwiększonej skłonności do infekcji.
W organizmie człowieka znajduje się 10 razy więcej drobnoustrojów niż komórek organizmu. Mikroflora to 100 bilionów i 500 gatunków bakterii probiotycznych. Aż 50% bakterii probiotycznych jest w jelicie grubym.

Technologia Duolac to unikalna formuła ochrony bakterii dwiema powłokami (białkową i polisacharydowo-hydrokoloidową), które zabezpieczają je przed niszczącym działaniem kwasów i enzymów trawiennych przewodu pokarmowego. Dzięki temu bakterie Duo-Lactil otoczone osłonką trafiają do jelita grubego bez uszkodzeń i zapewniają efektywniejsze działanie.

Duo-Lactil dostępny jest w kapsułkach dla dorosłych oraz w saszetkach dla dzieci i nie wymaga przechowywania w lodówce.

Pierwszy w Polsce synbiotyk 4. generacji – co to oznacza?

  • Podwójna otoczka, dzięki której do jelita grubego dociera 1 mld bakterii probiotycznych
  • 5 wyselekcjonowanych szczepów bakterii + prebiotyk (FOS)
  • Brak konieczności przechowywania w lodówce
  • Dwie formy: kapsułki (dla dorosłych) i saszetki (forma przyjazna dzieciom)
Podwójna osłona to opatentowana technologia Duolac, która gwarantuje, że do miejsca działania w jelicie grubym dociera miliard dobroczynnych bakterii zawartych w każdej kapsułce lub saszetce Duo-Lactilu. W ten sposób preparat pomaga utrzymać prawidłową florę bakteryjną m.in. podczas antybiotykoterapii, a także wspomaga naturalną odporność. Warto zaznaczyć również, że w odróżnieniu od wielu preparatów probiotycznych starszych generacji Duolactil nie musi być przechowywany w lodówce. Dostępny jest w wersji dla dorosłych, w łatwych do połknięcia kapsułkach oraz w wersji dla dzieci w saszetkach, których zawartość można rozpuścić w wodzie lub ulubionym jogurcie czy napoju.

Redakcja poleca: Kiedy zrobić test ciążowy najwcześniej?
Na pytanie, kiedy zrobić test ciążowy najwcześniej, nie ma jednoznacznej odpowiedzi – choć testy można robić już 10 dni po zapłodnieniu, to nawet pozytywny wynik nie będzie oznaczać, że ciąża przetrwa parę kolejnych dni. Aby wiarygodnie potwierdzić ciążę, trzeba wstrzymać się nawet dłużej niż 2 tygodnie od zapłodnienia.
Oceń artykuł

Ocena 3 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy