Lewandowscy pokazali trzeci wózek Laury
fot. Instagram/annalewandowskahpba/_rl9/kolaż mamotoja.pl

Dwa wózki Laury Lewandowskiej to przesada? Wcale nie, ma też TRZECI! (ale tańszy)

Ania i Robert Lewandowscy co jakiś czas publikują w sieci kolejne modele wózków, którymi jeżdżą ich córki. Młodsza Laura ma już trzy! Wszystkie tej samej, cenionej marki.
Milena Oszczepalińska
Lewandowscy pokazali trzeci wózek Laury
fot. Instagram/annalewandowskahpba/_rl9/kolaż mamotoja.pl
Anna Lewandowska wywołała ostatnio niemałe zamieszanie, pokazując na InstaStory trzeci wózek młodszej córki, Laury. Już jakiś czas temu, gdy okazało się, że dziewczynka ma dwa pojazdy, internauci grzmieli, że to przesada, a jednak jak widać, znana trenerka potrzebowała dla córki kolejnego. Ostatni zaprezentowany model to również egzemplarz marki Cybex, jak dwa poprzednie. Jego cena jest nieco niższa, choć dla wielu wciąż zaporowa. Jak wygląda trzeci wózek Laury Lewandowskiej? Zobaczcie!

Laura Lewandowska ma już trzy wózki!

Kilka dni temu Ania Lewandowska podzieliła się z fanami na InstaStory relacją z rodzinnego spaceru. Na nagraniach było widać, że Laura znajduje się w innym wózku niż dotychczas prezentowane. Dziewczynka ma już zatem trzy wózki. Ten ostatni to Cybex Priam 2.0. Jest on najtańszym wózkiem, jakim do tej pory pochwalili się Lewandowscy, choć nie kosztuje wcale tak mało. Można go kupić za ok. 5500 zł. Znana para wybrała dla córki model w kolorze granatowym.
Wózek Laury Lewandowskiej Cybex Priam 2.0
Redakcja poleca: Gondola czy wózek wielofunkcyjny? - kupujemy wózek dla niemowlaka
Jakie cechy powinien mieć idealny wózek? Na co zwracać uwagę przy jego zakupie? Zobacz wypowiedź eksperta.

Inne wózki Laury i Klary Lewandowskich

Nie da się ukryć, że Ania i Robert szczególnie upodobali sobie markę Cybex. Dziewczynki mają już kilka modeli wózków tej firmy (popularnej również wśród innych gwiazd). Niedawno widzieliśmy je w pięknych, kwiatowych egzemplarzach Cybex Spring Blossom Light – Klarę w spacerówce, a Laurę w gondoli.
Wcześniej para zaprezentowała też modele Cybex Koi Crystal Lized w szarym odcieniu. Oba kosztowały po ok. 8000 zł za zestaw 3w1.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Uważacie, że posiadanie kilku tak drogich wózków to przesada? Czy może, skoro Anię i Roberta na nie stać, a poza tym dużo podróżują i mają domy w Niemczech i w Polsce, są im one po prostu niezbędne?

Źródło: instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy