Bielański Ośrodek Kultury

Dwie Godziny Dla Rodziny - spektakl Kolorowa wędrówka oraz zajęcia plastyczne

25.11.2012r., godz.12.30 Bielański Ośrodek Kultury zaprasza najmniejszych bywalców naszego ośrodka na kolejną imprezę z cyklu Dwie godziny dla Rodziny.
Bielański Ośrodek Kultury
Choć będzie to już późna jesień i możliwe, że na dworze zapanuje szaruga i smutek, to u nas w BOK będzie zupełnie inaczej – kolorowo i radośnie, a to za sprawą spektaklu „Kolorowa wędrówka” (na podstawie książki Liliany Bardijewskiej "Zielony wędrowiec"). Aktorzy Agencji Teatralnej „Vena” zaproszą najmłodszych widzów na wspólną wyprawę w świat kolorów. Razem z Zielonkiem wyruszymy w podróż w poszukiwaniu Zielonej Krainy. W czasie wędrówki przeżyje on mnóstwo kolorowych przygód i pozna wielu przyjaciół. Czy dojdzie do wymarzonej krainy? Czy jego upór i wytrwałość zostaną nagrodzone? Z jakimi barwnymi światami będzie musiał się zmierzyć? Tego dowiecie się moi mili, oglądając przedstawienie. Po bajce o kolorach zaprosimy dzieci również do świata barw w ramach zajęć plastycznych. Pod okiem instruktorów BOK będzie można podziałać artystycznie i wykazać się właśnie znajomością różnorodnych kolorów.

Bilety: 10 zł (dzieci, opiekunowie)
Przedsprzedaż od 19 listopada w kasie BOK ( kasa czynna pon., śr., czw., pt., 16.00-19.00, wt., 10.00-13.00)
Rezerwacja telefoniczna (22) 834-65-47

Bielański Ośrodek Kultury
ul. Goldoniego 1
Bielany, stacja metra Wawrzyszew
Warszawa
Redakcja poleca: Farma Iluzji – świat dziecięcej wyobraźni - VIDEO
Jest jedno takie miejsce, gdzie iluzja staje się rzeczywistością, a rzeczywistość przenosi do świata dziecięcej wyobraźni. Zobacz je!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy