GRY
 
 

Dwie Godziny dla Rodziny - spektakl oraz zajęcia artystyczne

27.01.2013r., godz.12.30 Bielańskim Ośrodku Kultury zaprasza dzieci z rodzicami na spektakl - Bałwanek – strażnik zimy. Po przedstawieniu warsztaty.

Bielański Ośrodek Kultury
Serdecznie zapraszamy najmłodszych bywalców naszego ośrodka na kolejną imprezę z cyklu „Dwie godziny dla rodziny” 27 stycznia o godz. 12.30. Spotkanie w BOK będzie miało zimowo-karnawałowy charakter.

Pierwsza część imprezy to spektakl „Bałwanek – strażnik zimy” w wykonaniu aktorów z Agencji Teatralnej „Vena”. Tytułowy Bałwanek ma bardzo dużo obowiązków ze względu na pełnioną przez siebie funkcję. Ze swojej pracy wywiązuje się wzorowo, gdyż bardzo ją lubi. Przydarza mu się jednak przykry wypadek – traci nos, a wiadomo, że bez nosa – marchewki bałwanek jest niepełny. Naszego bohatera bardzo zawstydza brak noska i w związku z tym postanawia ukryć się i porzucić swoją pracę. Cierpią na tym dzieci, zwierzęta, zima przestaje być zimą – jednym słowem wynikają z tego same kłopoty. Czy przyjaciołom Bałwanka uda się go przekonać do powrotu do pracy? Jaki będzie finał tej historii? Tego dowiecie się drogie dzieci oglądając przedstawienie. Po zimowym spektaklu będą na Was czekać atrakcje karnawałowe w ramach zajęć artystycznych pod hasłem „Jak to w karnawale”. Zaprosimy do udziału w tanecznym kręgu oraz do wykonania drobiazgów niezbędnych podczas balu karnawałowego.

Spektakl dla dzieci od 3 lat.

Bilety: 10 zł  dziecko /  10 zł  dorosły
Rezerwacje i przedsprzedaż od 21 stycznia: tel. (22) 834 65 47
Kasa BOK czynna: pon, śr, czw, pt 16.00-19.00, wt 10.00-13.00

Bielański Ośrodek Kultury
ul. Goldoniego 1
( Bielany, stacja metra Wawrzyszew)
Warszawa
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.
Doładuj
Przeładuj