Wodzisławskie Centrum Kultury

Dworcowa Przygoda - Rodzinne Spotkania z Teatrem

28.10.2012r., godz.16:00 Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego Wit Wit z Gliwic.
Wodzisławskie Centrum Kultury
Dworcowa przygoda to opowieść o przyjaźni czterech podwórkowych psów: wilczura Azora, boksera Freda, jamniczki Tiny oraz dalmatynki Klementynki. Pewnego dnia Fred i Azor podsłuchują rozmowę na temat skarbu, który ukryty jest na dworcu. Postanawiają wyruszyć na poszukiwania, nie mówiąc o tym Tinie i Klementynce. Nietrudno się domyślić, że po zniknięciu z podwórka Freda i Azora ich przyjaciółki postanawiają odnaleźć kolegów. Na swej drodze spotykają sympatycznego szczura Filipa. Gdy Fred i Azor są już na dworcu, wpadają w niezłe tarapaty, w które wpędza ich kot Jeremiasz. Na szczęście wyprawa po skarb kończy się szczęśliwie, gdyż z pomocą dzielnym psom przychodzą Tina i Klementynka. W końcu nasi bohaterowie odkrywają, że największym skarbem jest przyjaźń.

Rodzinne Spotkania z Teatrem to cykl comiesięcznych spektakli przygotowanych z myślą o najmłodszych widzach i ich rodzicach. Przedstawienia odbywają się w każdą, ostatnią niedzielę miesiąca na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury. Naszymi częstymi gośćmi są grupy z Krakowa, Wrocławia, Łodzi, dużą popularnością cieszą się również spektakle Teatru Rodzicielskiego z Rybnika – Boguszowic oraz teatry dziecięce "FIK-MIK", "Supełek" z Rybnika . Dbamy, by dobór repertuaru był adekwatny do wieku widza oraz o to, by prezentował wysoki poziom artystyczny. „Rodzinne Spotkania z Teatrem” mają przyczynić się do upowszechnienia sztuki teatralnej wśród dzieci. Są także propozycją spędzenia niedzielnego popołudnia dla całej rodziny.

Bilety można rezerwować pod nr tel. (32)4554855 lub osobiście w sekretariacie WCK, codziennie od pon. do pi. od 8:00 do 16:00.
Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK, za pośrednictwem internetowej sprzedaży

Cena biletu: 9 zł (dla wszystkich)
więcej na www.teatr.gliwice.pl
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy