GRY
 
 

Zobacz zdjęcia, na których dzieci chorujące na raka spełniają swoje marzenia

Jonathan Diaz, amerykański fotograf, w swoim projekcie „Anything Can Be” („Wszystko Może Się Stać”), spełnia marzenia dzieci chorujących na raka. Wierzy, że dzięki temu maluchy nie tracą nadziei, że mogą wyzdrowieć. Zobacz zdjęcia!

Projekt Anything Can Be pomaga spełniać marzenia dzieci chorych na raka
fot. Jonathan Diaz/anythingcanbeproject.com

Jonathan Diaz, fotograf zainspirowany kończącym wiersz cytatem „Wszystko może się stać”, stworzył projekt spełniający marzenia dzieci chorych na raka.

Dać dzieciom nadzieję

Zacząłem projekt „Anything Can Be”, bo chciałem wykorzystać mój talent w dobrej sprawie. Chciałem opowiadać historie, które są ważne, które mogą zainspirować innych lub im pomóc. Fascynuje mnie dziecięca wyobraźnia. Dzieci są skłonne wierzyć, że wszystko jest możliwe, są takie optymistyczne. Chciałem pomóc tym dzieciom uwierzyć w ich marzenia. Poczułem, że jeśli mogłyby zobrazować siebie z tych marzeń, zobaczyć siebie jako silnych i pełnych odwagi, nieprzykutych do szpitalnego łóżka, to pomogłoby im w walce z rakiem – mówi Diaz.

Zobacz zdjęcia:Ellie marzy o własnej cukierni. Po takie ciastka zawsze ustawiałaby się kolejka...


J.P. chce być koszykarzem. Może będzie kolejnym Jordanem?


William uwielbia fantastykę i smoki. Prezentuje się fantastycznie!


Cami to śliczna leśna wróżka. Może gdzieś takie istnieją?

Dzięki takim projektom, życie dzieci chorych na raka staje się kolorowe. Mamy nadzieję, że coraz więcej osób będzie wykorzystywało swój talent pomagając innym. Za maluchy trzymamy kciuki!

Czytaj także: Ten błysk w oku to rak
Redakcja poleca: Czy szczepionki mogą powodować raka? [WIDEO]
Na różnych stronach internetowych można znaleźć informacje, że szczepionki mogą powodować raka. Zapytaliśmy o to prof. Ewę Augustynowicz, która zajmuje się badaniem szczepionek.
Doładuj
Przeładuj