Jakie są lutowe dzieci? 8 ciekawostek [WIDEO]

Rodzisz w lutym? Obejrzyj film i sprawdź, jakie będzie twoje lutowe dziecko! Masz już w domu luciaka? Zobacz, czy ten opis się zgadza!
Dzieci urodzone w lutym podobno częściej są pulchne, ale na tym nie koniec! Te zimowe dzieciątka wyrastają na niezwykłych indywidualistów i wrażliwców. Często są nieśmiałe i trochę wycofane. Zobacz, co ciekawego udało nam się dowiedzieć o lutowych dzieciach.

Ciekawostki o dzieciach urodzonych w lutym

Oto 8 informacji, które powinnaś znać, jeśli masz – lub będziesz mieć – w domu luciaka. Dzieci urodzone w lutym są:
  • radosne – rzadko się irytują, nie sposób szukać pośród nich High Need Babies. Jeśli jesteś mamą lutowego dziecka – masz szczęście!
  • uważne – luciaki są inteligentne i z uwagą obserwują otaczający je świat. Zwykle nie mają problemów z nauką.
  • skazane na sławę – pomimo nieśmiałości, często wyrastają na wybitnych specjalistów w różnych dziedzinach, zdobywają sławę i popularność w świecie show-biznesu. Wśród sławnych ludzi urodzonych w lutym znajdziesz m.in. Dodę, Arkadiusza Milika, Jennifer Aniston i Drew Barrymore.
  • wyjątkowe – szczególnie te, które urodziły się 29 lutego, dzięki czemu urodziny obchodzą co 4 lata!

Znak zodiaku urodzonych w lutym

Dziecko urodzone do 18 lutego będzie Wodnikiem, a potem – Rybami. Kamień przypisany do lutowych dzieci to ametyst, symbolizujący pokój i siłę, a kwiatem luciaków jest fiołek, oznaczający niewinność.

Poród w lutym

Jeśli rodzisz w lutym, przygotuj się do tego, że na dworze będzie zimno, musisz więc już zawczasu przygotować zimową wyprawkę dla noworodka. Zaplanuj również, czym dostaniesz się do szpitala, kiedy rozpocznie się poród, tak by ewentualne opady śniegu nie skomplikowały podróży!

Noworodek zimą

Luty to mroźny miesiąc. Jeśli przynosisz do domu niemowlę zimą, pamiętaj, by dobrze zabezpieczyć delikatną skórę jego twarzy odpowiednimi kremami na zimę. Musisz też ubrać dziecko w ciepły kombinezon jednoczęściowy i okryć kocykiem. Pierwszy spacer luciaka warto poprzedzić werandowaniem.

źródło: huffingtonpost.com

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy