GRY
 
 

Dzieciakowo-Jedzeniowo

15-05-2011r. godz. 12.30-13.30 Zapraszamy na wykład. Niejednemu rodzicowi sen z powiek spędza zdrowa dieta swojego dziecka. Jak nie pogubić się w gąszczu dietetycznych porad?

wydarzenia
fot. petitpompon.com
Jak zapewnić rosnącym pociechom to, co dla nich najlepsze? Jakie pokarmy wybawią nas od chorób i wszędobylskich alergii, jak zdrowo odżywiać się w domu i "na mieście", czy mleko szkodzi czy krzepi?
Na powyższe pytania i wszelkie inne, które przyjdą Wam do głowy, odpowie dietetyczka Anna Grzechowiak podczas niedzielnego spotkania w Pajdokracji. Pani Anna od 12 lat sama stosuje i uczy właściwych zasad komponowania posiłków opartych na dietetyce chińskiej, wzbogaconych o zachodnie trendy żywieniowe. Odżywianie się w zgodzie z rytmem przyrody i własnego organizmu jest niezbędnym elementem harmonijnego życia, a co najważniejsze - okazuje się proste, zdrowe i niekosztowne/ /www.grzechotka-dieta.pl

Gdy rodzice będą grzecznie słuchać wykładu, dzieci zapraszamy na kulinarne szaleństwa. Pod okiem Pani Ewy Ponitki dzieci własnoręcznie uformują i udekorują upieczone już ciasteczka, a także dowiedzą się wielu ciekawostek na temat pochodzenia przypraw i innych składników użytych do wypieków. Jak zapewnia Pani Ewa, ciasteczka będą w 100 procentach ekologiczne i pyszne:)

Tradycyjnie zapraszamy też na dyżur pani psycholog i logopedy Agnieszki Wolskiej-Iride: "W każdą niedzielę w godzinach 14:15 - 15:15 zapraszam Rodziców, Dziadków i Opiekunów na indywidualne porady z zakresu psychologii dziecka, rozwoju mowy i prawidłowej artykulacji. 

Wstęp wolny
Zapraszamy serdecznie!

więcej na www.petitpompon.com
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj