dziecko dryfowało daleko od brzegu
fot. Screen/YouTube

Roczne dziecko SAMO dryfowało na morzu, daleko od brzegu! [NAGRANIE]

Roczne dziecko w dmuchanym kole samo pływało po morzu, z dala od brzegu i swoich rodziców. Uważajcie na swoje dzieci! W takich sytuacjach trzeba mieć oczy „dookoła głowy”!
Joanna  Biegaj
dziecko dryfowało daleko od brzegu
fot. Screen/YouTube
Do tego przerażającego zdarzenia doszło w kurorcie Kelibia w Tunezji. Przez nieuwagę rodziców dziecko zostało porwane przez prąd i oddaliło się od brzegu. Dziewczynka prawdopodobnie została zdmuchnięta do morza przez silny wiatr. Gdy rodzice zauważyli, co dzieje się z ich córeczką, byli naprawdę przerażeni.

Akcja ratunkowa

Rodzice dziecka, widząc, jak oddala się ono coraz bardziej od brzegu, zupełnie nie wiedzieli co robić. Na szczęście po morzu skuterem wodnym pływało dwóch mężczyzn. Gdy tylko dostrzegli małe dziecko samo w dmuchanym kole – udali się w jego stronę. Lokalni mężczyźni udzieli pomocy małej dziewczynce, najpierw przyciągnęli ją w pobliże skuteru, następnie posadzili w nim przerażone i płaczące dziecko. Całość możecie obejrzeć na nagraniu poniżej. Widać na nim, jak daleko od brzegu była dziewczynka.


Internauci byli zdruzgotani nieodpowiedzialną postawą rodziców. Tunezyjskie służby zaapelowały, by rodzice pilnowali swoich dzieci podczas wypoczynku i byli bardzo czujni w kwestii niespodziewanych zmian pogody. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.

Źródło: www.dailymail.co.uk

Zobacz także: 
Redakcja poleca: 40 proc. maluchów trzyma w rączkach tablety i smartfony [WIDEO]
Maluchy do 2 lat w ogóle nie powinny mieć kontaktu z takimi urządzeniami – mówi socjoterapeutka Małgorzata Ćwiek z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy