test mat edukacyjnych Tiny Love

Co sprawia, że twoje dziecko się uśmiecha? Pokaż nam i wygraj matę edukacyjną!

Wasze wspólne harce to nieustający powód do śmiechu i radości maluszka? Wspaniale! Wyślij nam zdjęcie, na którym pokażesz, jaka zabawa wywołuje największy uśmiech na twarzy twojego dziecka, a być może jedna z pięciu mat edukacyjnych „Zabawa na łące” trafi właśnie do was!
test mat edukacyjnych Tiny Love

Wspólna zabawa to jeden z najlepszych prezentów, jakie możesz dać swojemu dziecku. A jeśli nie sama zabawa, to na pewno emocje z nią związane. Budują poczucie bezpieczeństwa malucha i czynią go szczęśliwym człowiekiem. Warto je więc pielęgnować i… utrwalać, na pamiątkę.

Zatrzymane w kadrze

Skoro już o utrwalaniu mowa, najprościej będzie „cyknąć” zdjęcie. Spróbuj uchwycić „ten” moment w zabawie i pokaż nam, jak twoje dziecko się uśmiecha. Pięć fotografii nagrodzimy, a w ręce zwycięzców trafią maty edukacyjne „Zabawa na łące” od Tiny Love.

„Zabawa na łące” to rewolucyjne i innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie mat edukacyjnych dla dzieci. Zapewnia aktywny rozwój ruchowy, oraz radość z odkrywania nowych bodźców. Mata zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację wzrokowo-ruchową, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna - skutek.
Dodatkowo „Zabawa na łące” posiada unikalny design, który pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności chwytające, co pomaga rozwijać zdolności poznawcze dziecka.

Redakcja poleca: Jak zrobić ducha na Halloween? [WIDEO]
Zrobienie ducha na Halloween z naszą instrukcją i filmikiem pokazowym jest banalnie proste. Potrzebne są 4 talerzyki papierowe, markery, sznurek, taśma dwustronna, stare reklamówki i kilka minut, by połączyć je tak, by powstał dekoracyjny duszek.

Od pierwszych dni życia

Mata edukacyjna to doskonałe rozwiązanie już od pierwszych chwil życia dziecka. Co więcej – rośnie razem z maluchem! Wyjątkowy, przesuwany łącznik pałąków sprawia, że możesz dostosować ich ułożenie do potrzeb rozwojowych swojego dziecka. Twój maluszek będzie mógł leżeć na brzuszku, mieć zabawki zawsze blisko rączek, a nawet bawić się na macie z Tobą! Starszak może kontynuować odkrywanie zabawek maty i cieszyć się ich bardziej zaawansowanymi funkcjami. A tych nie brakuje. „Zabawa na łące” wyposażona jest w liczne urocze zabawki, aktywujące rozwój Twojej pociechy, bezpieczne lusterko, oraz elementy świecące i grające.

Co jeszcze dołączone jest do „Zabawy na łące”?
1. Zabawka Ptaszek ze światełkiem i muzyką oraz funkcją nagrywania. Może zostać odczepiona i przymocowana np. do wózka.
2. Mała karuzelka z motylkiem i pszczółką.
3. Szeleszczący szop pracz.
4. Gryzak w kształcie marchewki - łatwy do uchwycenia.
5. Poduszka w kształcie króliczka do czasu dla brzuszka z szeleszczącymi uszkami.
6. Lusterko w kształcie domku do ustawienia w różnych pozycjach.
7. Szeleszczące drzewko do zabawy w a ku-ku.
8. Zawieszka dzwoneczek w kształcie pszczółki.
9. Zawieszka grzechotka w kształcie liska.

Pokaż nam na zdjęciu jakie zabawy wywołują największy uśmiech na twarzy Twojego dziecka i wygraj jedną z pięciu mat edukacyjnych „Zabawa na łące” od Tiny Love.

Artykuł powstał z udziałem marki Marko

Zobacz także

Popularne tematy