test mat edukacyjnych Tiny Love

Co sprawia, że twoje dziecko się uśmiecha? Pokaż nam i wygraj matę edukacyjną!

Wasze wspólne harce to nieustający powód do śmiechu i radości maluszka? Wspaniale! Wyślij nam zdjęcie, na którym pokażesz, jaka zabawa wywołuje największy uśmiech na twarzy twojego dziecka, a być może jedna z pięciu mat edukacyjnych „Zabawa na łące” trafi właśnie do was!
test mat edukacyjnych Tiny Love

Wspólna zabawa to jeden z najlepszych prezentów, jakie możesz dać swojemu dziecku. A jeśli nie sama zabawa, to na pewno emocje z nią związane. Budują poczucie bezpieczeństwa malucha i czynią go szczęśliwym człowiekiem. Warto je więc pielęgnować i… utrwalać, na pamiątkę.

Zatrzymane w kadrze

Skoro już o utrwalaniu mowa, najprościej będzie „cyknąć” zdjęcie. Spróbuj uchwycić „ten” moment w zabawie i pokaż nam, jak twoje dziecko się uśmiecha. Pięć fotografii nagrodzimy, a w ręce zwycięzców trafią maty edukacyjne „Zabawa na łące” od Tiny Love.

„Zabawa na łące” to rewolucyjne i innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie mat edukacyjnych dla dzieci. Zapewnia aktywny rozwój ruchowy, oraz radość z odkrywania nowych bodźców. Mata zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację wzrokowo-ruchową, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna - skutek.
Dodatkowo „Zabawa na łące” posiada unikalny design, który pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności chwytające, co pomaga rozwijać zdolności poznawcze dziecka.

Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Od pierwszych dni życia

Mata edukacyjna to doskonałe rozwiązanie już od pierwszych chwil życia dziecka. Co więcej – rośnie razem z maluchem! Wyjątkowy, przesuwany łącznik pałąków sprawia, że możesz dostosować ich ułożenie do potrzeb rozwojowych swojego dziecka. Twój maluszek będzie mógł leżeć na brzuszku, mieć zabawki zawsze blisko rączek, a nawet bawić się na macie z Tobą! Starszak może kontynuować odkrywanie zabawek maty i cieszyć się ich bardziej zaawansowanymi funkcjami. A tych nie brakuje. „Zabawa na łące” wyposażona jest w liczne urocze zabawki, aktywujące rozwój Twojej pociechy, bezpieczne lusterko, oraz elementy świecące i grające.

Co jeszcze dołączone jest do „Zabawy na łące”?
1. Zabawka Ptaszek ze światełkiem i muzyką oraz funkcją nagrywania. Może zostać odczepiona i przymocowana np. do wózka.
2. Mała karuzelka z motylkiem i pszczółką.
3. Szeleszczący szop pracz.
4. Gryzak w kształcie marchewki - łatwy do uchwycenia.
5. Poduszka w kształcie króliczka do czasu dla brzuszka z szeleszczącymi uszkami.
6. Lusterko w kształcie domku do ustawienia w różnych pozycjach.
7. Szeleszczące drzewko do zabawy w a ku-ku.
8. Zawieszka dzwoneczek w kształcie pszczółki.
9. Zawieszka grzechotka w kształcie liska.

Pokaż nam na zdjęciu jakie zabawy wywołują największy uśmiech na twarzy Twojego dziecka i wygraj jedną z pięciu mat edukacyjnych „Zabawa na łące” od Tiny Love.

Artykuł powstał z udziałem marki Marko

Zobacz także

Popularne tematy