GRY
 
 

Dziecko "w czepku urodzone" – jesteśmy pod wrażeniem! (film)

Maluch urodzony "w czepku" to bardzo rzadki widok. Zobacz ten wyjątkowy film – tak wygląda dziecko, zanim się urodzi. Robi wrażenie!

Dziecko urodzone w worku owodniowym to rzadki i niezwykły widok
fot. YouTube/Giselinha Corrêa
Taki poród nie zdarza się często! W czasie ciąży dziecko rozwija się w łonie matki w worku owodniowym wypełnionym płynem owodniowym. Worek owodniowy to błona, która chroni maluszka przed bakteriami i urazami. W większości przypadków worek pęka tuż przed porodem.

Taki poród jak ten na filmie zdarza się raz na 80 000. Maluch przyszedł na świat przez cesarskie cięcie jako drugi z bliźniaków. Widok maluszka w worku owodniowym zaskoczył wszystkich! Pielęgniarka Giselinha Correa nagrała malca i opublikowała film na YouTubie i Facebooku.

Zobaczcie, jak maluch reaguje na dotyk i jak porusza się w worku... To niezwykłe oglądać dziecko tak, jakby jeszcze było w brzuchu mamy. Zobaczcie film:
 

Malec "w czepku urodzony" to naprawdę wyjątkowy widok! Znacie kogoś, kto urodził się "w czepku"? Może wasze maluchy przyszły tak na świat?

Czytaj także: Te zdjęcia udowodniły nam, że cesarka to nie jest pójście na łatwiznę!

źródło: YouTube
Redakcja poleca: Objawy porodu: odpłynięcie płynu owodniowego [WIDEO]
Odpłynięcie płynu owodniowego przed pojawieniem się skurczy porodowych to jeszcze nic niepokojącego – mówi ginekolog. Sprawdź, kiedy jechać do szpitala.
Doładuj
Przeładuj