wydarzenia
fot. klubnauczyciela.com.pl

Dziecko w Centrum

To zajęcia dla dzieci w wieku 2 - 4 lata i rodziców, opiekunów, którzy chcą razem aktywnie spędzać czas.

wydarzenia
fot. klubnauczyciela.com.pl
Proponujemy: wspólne zabawy plastyczne i muzyczno – ruchowe: kreatywne, przyjemne dla dziecka i opiekuna, prowadzone przez wykwalifikowane osoby, w pięknych wnętrzach, w centrum miasta.

Godzinne zajęcia składają się z 2 części: muzyczno – ruchowej oraz plastycznej.
Dzieci w trakcie zajęć: poznają wiele zabaw rozwijających sprawność fizyczną, uczą się piosenek, wierszyków, grają w gry rozwijające spostrzegawczość, pamięć, kreatywność, sprawność manualną oraz poznają mnóstwo fascynujących zabaw plastycznych. W zajęciach mogą brać udział także rodzice czy opiekunowie by zapewnić maluchom komfort psychiczny.

DZIECKO W CENTRUM to doskonałe przygotowanie do debiutu przedszkolnego, okazja do nawiązania pierwszych kontaktów z rówieśnikami, nauka samodzielności i umiejętności odnalezienia się w grupie, odkrywanie radości z zabawy wśród rówieśników, a dla rodziców i opiekunów inspiracja do wspólnych, fascynujących zabaw w domu oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi opiekunami.

Wielu naszych „absolwentów” dziś chodzi do przedszkola i wszyscy świetnie sobie radzą. Rodzice potwierdzają, że  uczestnictwo w naszych zajęciach pomogło maluchom, ale także im samym odnaleźć się w przedszkolnej rzeczywistości, złagodziło stres i dzieci bardzo dużo nauczyły się dzięki wspólnej zabawie w Klubie.

DZIECKO W CENTRUM to pomysł na miłe, aktywne spędzenie czasu z dzieckiem.
 
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki w godz. 10 – 11.   
Wstęp 10 zł / spotkanie

Szczegółowe informacje oraz zapisy w Klubie Nauczyciela,
Łódź ul. Piotrkowska 137/139 lub pod numerem telefonu  42 636 25 98
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy