GRY
 
 

Dziecko w Centrum

To zajęcia dla dzieci w wieku 2 - 4 lata i rodziców, opiekunów, którzy chcą razem aktywnie spędzać czas.


wydarzenia
fot. klubnauczyciela.com.pl
Proponujemy: wspólne zabawy plastyczne i muzyczno – ruchowe: kreatywne, przyjemne dla dziecka i opiekuna, prowadzone przez wykwalifikowane osoby, w pięknych wnętrzach, w centrum miasta.

Godzinne zajęcia składają się z 2 części: muzyczno – ruchowej oraz plastycznej.
Dzieci w trakcie zajęć: poznają wiele zabaw rozwijających sprawność fizyczną, uczą się piosenek, wierszyków, grają w gry rozwijające spostrzegawczość, pamięć, kreatywność, sprawność manualną oraz poznają mnóstwo fascynujących zabaw plastycznych. W zajęciach mogą brać udział także rodzice czy opiekunowie by zapewnić maluchom komfort psychiczny.

DZIECKO W CENTRUM to doskonałe przygotowanie do debiutu przedszkolnego, okazja do nawiązania pierwszych kontaktów z rówieśnikami, nauka samodzielności i umiejętności odnalezienia się w grupie, odkrywanie radości z zabawy wśród rówieśników, a dla rodziców i opiekunów inspiracja do wspólnych, fascynujących zabaw w domu oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi opiekunami.

Wielu naszych „absolwentów” dziś chodzi do przedszkola i wszyscy świetnie sobie radzą. Rodzice potwierdzają, że  uczestnictwo w naszych zajęciach pomogło maluchom, ale także im samym odnaleźć się w przedszkolnej rzeczywistości, złagodziło stres i dzieci bardzo dużo nauczyły się dzięki wspólnej zabawie w Klubie.

DZIECKO W CENTRUM to pomysł na miłe, aktywne spędzenie czasu z dzieckiem.
 
Zajęcia odbywają się w poniedziałki i piątki w godz. 10 – 11.   
Wstęp 10 zł / spotkanie

Szczegółowe informacje oraz zapisy w Klubie Nauczyciela,
Łódź ul. Piotrkowska 137/139 lub pod numerem telefonu  42 636 25 98
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj