Dziecko włożyło kurczaka do buzi
fot. Instagram

Dziecko włożyło żywego kurczaka do buzi. Rodziców to bawi!

Maluszek nie mógł wiedzieć, że może zrobić zwierzęciu krzywdę. Ale rodzicom dziecka najwyraźniej taka zabawa się spodobała! Niemowlę włożyło głowę kurczaka do buzi – to nagranie trudno się ogląda!
Magdalena Drab
Dziecko włożyło kurczaka do buzi
fot. Instagram
Rodzice dali kilkumiesięcznemu dziecku żywego kurczaka jak zabawkę. Nic dziwnego, że niemowlę potraktowało zwierzę tak, jak każdą inną rzecz, i postanowiło włożyć je do ust – tak przecież robią małe dzieci. Reakcja rodziców jest przerażająca!

Dziecko włożyło do buzi żywego kurczaka. To nie jest śmieszne!

Maluszek na filmie ma pewnie niecały rok i nie wie, że zwierzęta nie służą do zabawy. Po co opiekunowie dali mu do rąk żywego kurczaka? Dlaczego nikt nie przewidział, że dziecko może je niechcący skrzywdzić? Kiedy niemowlę włożyło główkę kurczaka do buzi, w tle rozległ się głośny, niepohamowany śmiech. Ta sytuacja naprawdę rozbawiła rodziców dziecka! Kurczak wprawdzie niemal natychmiast został wyrwany z rąk niemowlęcia, ale aż strach pomyśleć, co mogło się stać.

To bezmyślność porównywalna z tym, co działo się niedawno podczas zajęć hipoterapii w jednej z polskich szkół – dzieciom pozwolono malować konie, jakby były one przedmiotami. Eksperci jednomyślnie orzekli – to znęcanie się nad zwierzętami i krzywda dla psychiki dzieci!

Mamy nadzieję, że rodzice pójdą po rozum do głowy i w przyszłości będą przekazywać dziecku szacunek do zwierząt.

Publikujemy filmik ku przestrodze – zwierzęta to nie zabawki i warto od najmłodszych lat uczyć tego dzieci.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Czy to prawda, że wnuki kocha się bardziej niż własne dzieci?
Często słyszy się, że dziadkowie bardziej kochają wnuki niż własne dzieci. To zastanawiające, że dziadkowie, którzy w młodości byli surowi dla swoich dzieci, dla wnuków są pobłażliwi i rozpieszczają je do granic możliwości. Z czego może wynikać tak inne podejście do pociech?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy