18-miesięczna z wyjątkowym znakiem, który odziedziczyła po swojej mamie
fot. Caters News Agency via dailymail.co.uk (screen)

Ale grzywa! Mama zafarbowała włoski 18-miesięcznej córeczce?!

Ta 18-miesięczna dziewczynka podbija Internet swoją srebrzystą grzywą. Nic dziwnego – mała Cruella doe Mon ma wiele uroku!
Hanna Szczesiak
18-miesięczna z wyjątkowym znakiem, który odziedziczyła po swojej mamie
fot. Caters News Agency via dailymail.co.uk (screen)
Ta srebrzysta grzywa nie jest efektem działania farby – jest całkowicie naturalna! 18-miesięczna MilliAnna, podobnie jak jej mama, przyszła na świat z jasnym pasmem włosków.

Brianna Worthy odziedziczyła białe pasmo włosów po swojej mamie, jej mama po swojej. Nic dziwnego, że MilliAnna urodziła się z tym wyjątkowym znakiem – to już czwarte pokolenie, które go odziedziczyło. Ta wyjątkowa fryzura jest wynikiem braku pigmentu w części włosów i skórze wokół nich. Rodzina Brianny nie wie, jaka daleko sięga historia tego wyjątkowego znamienia, bo jej babcia była adoptowana i nigdy nie poznała swojej biologicznej rodziny.

Zdjęcia dziewczynki zaczynają podbijać Internet. Nic dziwnego – maleńka Cruella de Mon jest naprawdę urocza!
 

Brianna ma nadzieję, że jej córeczka za kilka lat doceni swoją wyjątkowość. "Kiedy byłam dzieckiem, inne dzieci wymyślały mi różne przezwiska, np. skunks. Czasami było to bolesne, ale kiedy dorosłam, pokochałam moje włosy, nabrałam pewności siebie, bo to mój wyjątkowy znak rozpoznawczy. Chcę tak wychować moją córkę, żeby wiedziała, że jest piękna i nie słuchała złośliwych komentarzy innych ludzi" – powiedziała Brianna w rozmowie z dziennikarzami.
 

Musimy przyznać, mała MilliAnna jest naprawdę zachwycająca!

Czytaj także: 8-tygodniowy chłopczyk zachwyca bujną czupryną

źródło: dailymail.co.uk
Redakcja poleca: Fakty i mity o pielęgnacji włosów dziecka
Jak często myć dziecku włosy? Czy podcinanie włosów pływa na ich wzrost? Sprawdź porady eksperta dotyczące właściwej pielęgnacji włosów przedszkolaka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy