GRY
 
 

Dzień Darmowej Dostawy - kupuj i nie płać za wysyłkę!

Już ponad 2400 sklepów bierz udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy.

dzień darmowej dostawy, zakupy, logo
fot. materiały prasowe

Do akcji Dzień Darmowej Dostawy, która odbędzie się 2 grudnia br., przystąpiło ponad 2400 sklepów. Zakupów bez naliczania kosztów przesyłki będzie można dokonywać w godzinach od 00:01 do 23:59. Najwięcej firm zgłosiło się w kategoriach: Dom i Ogród, Odzież dodatki, Obuwie, Dla Dzieci i Sport.

W Dniu Darmowej Dostawy w godzinach od 00:01 do 23:59 będzie można zrobić zakupy online szybko, wygodnie i bez ponoszenia kosztów przesyłki.

Tegoroczny Dzień Darmowej Dostawy, organizowany po raz czwarty przez serwis eKomercyjnie.pl, przypada na ten sam dzień co bardzo znany Cyber Monday w Stanach Zjednoczonych. Obie internetowe akcje odbywają się w poniedziałek 2 grudnia 2013.

Na oficjalnej stronie www.dziendarmowejdostawy.pl można zapoznać się z listą sklepów, które przyłączają się do akcji. Najwięcej zgłosiło się w kategoriach: "Dom i ogród" (18,4%), "Uroda i zdrowie" (11,9%), "Odzież, dodatki" (11,4%), "Dla Dzieci" (7,5%) oraz "Sport" (5,4%).
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj