dzieci, balony

Dzień Dziecka na Zamku Królewskim

30 maja, w niedzielę już po raz drugi zapraszamy całe rodziny na jedyny i niepowtarzalny Dzień Dziecka na Zamku Królewskim w Arkadach Kubickiego.
dzieci, balony
30 maja 2010 r., Zamek Królewski, Arkady Kubickiego, ogrody królewskie, Warszawa, godz. 11.00-19.00.

Po raz pierwszy na Zamku Królewskim zagości królowa lalek- BARBIE. W Domku Barbie dziewczynki będą mogły m.in. wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w strojach Barbie a chłopców zapraszamy do Kącika fotograficznego Hot Wheels. Dzieci nauczą się przepisów ruchu drogowego. Barbie zaprasza również na bajkowy poczęstunek, do nauki przepisów ruchu drogowego oraz zabawy w kąciku komputerowym. Przygotowała też zabawy i konkursy plastyczne dla dzieci oraz prezentację najnowszych zabawek i akcesoriów.

Miasteczko LEGO zaprosi wszystkich do udziału w licznych konkursach i zabawach, m.in. wspólnego budowania wielkiej mozaiki z klocków LEGO.

Świetną zabawę przygotowało również biuro podróży NECKERMANN, które zaprasza dzieci i rodziców na wakacyjne gry i zabawy, występy ligowego zespołu siatkarzy Neckermann AZS Politechnika Warszawska, do  nauki gry w siatkówkę pod okiem mistrzów, poszukiwania skarbów oraz malowania twarzy, koszulek i zabawy z lwem Leoneckiem.

Równie ciekawy program rekreacyjny dla całych rodzin przygotował PZPN.

A ponadto podczas Dnia Dziecka na Zamku Królewskim będzie można obejrzeć występy Dziecięcego Zespołu Folklorystycznego Mazovia, szkółki baletowej i Studia Tańca Nowoczesnego Domu Kultury Świt, przedstawienie „ Justynka i Tomek”, występy Zespołu LAZURKI oraz przedszkola „ W Stumilowym Lesie”.

Wśród mnóstwa atrakcji czekających na warszawskie dzieci będą również  projekcje filmów i zabawy na stoisku TVN Style, pokazy sztuk walki, warsztaty lalkarskie, mega gry planszowe, malowanie twarzy i tatuaży, liczne konkursy, spotkania z aktorami i autorami książek dla dzieci, przejażdżki na kucykach. Małych miłośników nauki czeka niezwykła przygoda na stoisku Małego Inżyniera: warsztaty z robotyki- konstruowanie i pokaz robotów, zabawy z kulą plazmową, pokazy i doświadczenia chemiczne : produkcja pasty dla słonia, zamiana wody w wino, chemiczny wulkan, produkcja sztucznej krwi itd.

Dzień Dziecka Na Zamku Królewskim to czas radosnej zabawy. Całe rodziny zapraszamy do udziału w licznych konkursach i turniejach sportowych. Do wygrania m.in. trzy wycieczki zagraniczne i plecaki ufundowane przez biuro NECKERMANN Polska.

Rodzice będą mogli zasięgnąć porady u psychologów i prawników z Komitetu Ochrony Praw Dziecka oraz zapoznać się z produktami wyróżnionymi w konkursie „Świat przyjazny dziecku” organizowanym przez KOPD. Na towarzyszącej imprezie mini ekspozycji będzie można kupić najnowsze książki, zabawki i gry. Na stoisku RAMY dyżurować będą eksperci udzielający porad dietetycznych. ZIAJA zaprosi dzieci i rodziców do udziału w konkursie oraz na swoje stoisko gdzie będzie można przetestować  jej produkty i zapoznać się z  nowościami dla rodziców.
 
O godz. 15.00 zapraszamy na pokaz najnowszej dziecięcej kolekcji butów BARTKA, które zaprezentują dzieci gwiazd. Podczas imprezy będzie można również bezpłatnie przebadać dzieci oraz porozmawiać z lekarzami ortopedami i antropologami, A wszystko to na stoisku Akademii Zdrowej Stopy.

O godz. 16.30 już po raz drugi do nieba pofrunie kilkaset baloników z życzeniami dzieci.

Serdecznie zapraszamy wszystkich warszawiaków z dziećmi na Zamek Królewski, do Arkad Kubickiego i ogrodów królewskich  na wyjątkowy i niezapomniany Dzień Dziecka.

Dzień Dziecka na Zamku Królewskim - plakat informacyjny »
Dzień Dziecka na Zamku Królewskim - Atrakcje na scenie »

Informacje organizacyjne:
Miejsce: Arkady Kubickiego, ogrody Królewskie przy Zamku Królewskim
Wejścia: główne na Zamek Królewski od Placu Zamkowego, od. ul Grodzkiej, od ul. Bugaj
Godziny: 11.00-19.00
Wstęp na imprezę : wolny
Organizatorzy: Zamek Królewski, Agencja Promocji Inicjatyw Gospodarczych, Warszawskie Centrum Promocji
Patronat honorowy: Komitet Ochrony Praw Dziecka
Partnerzy: Mattel, Lego, Neckermann, Bartek, Akademia Zdrowej Stopy, Unilever, Rama, PZPN, AZS, Miriam-Bis, malyinzynier.pl, przedszkole „W stumilowym Lesie”, Zespół Lazurki, Dom Kultury Świt
Partnerzy medialni: TVN Style, Radio ESKA, eBobas, Barbie, Hot Wheels,  Look & Life
Patroni medialni: babyshower.pl, czas dzieci.pl, miastodzieci.pl, mwwm.pl, babyonline.pl,
Informacje: Tel.22/ 403 91 78, 22/ 717 37 95; e-mail: biuro@wcp.media.pl
Szczegółowy program: www.wcp.media.pl
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy