GRY
 
 

DZIEŃ DZIECKA W KINIE POD BARANAMI

3.06.2012r.,godz.11.00–13.00 Famiga oraz Kino Pod Baranami zapraszają na specjalne wydanie Baranków Dzieciom: Dzień Dziecka w kinie!

logo, kino pod baranami
fot. Kino Pod Baranami
W programie pokaz filmów animowanych o przyjaźniach i przygodach sympatycznego Misia Kudłatka, a po seansie wszystkie dzieciaki – małe i duże – zapraszamy do wspólnej zabawy z Famigą! W planie zabawy muzyczne, zwariowane wygibasy, gry i konkursy. Gwarantujemy upominek dla każdego dziecka i mnóstwo spontanicznej radości.
 
Bilety: TYLKO 13 PLN
 
PROGRAM:
 
BARANKI DZIECIOM: POKAZ FILMÓW ANIMOWANYCH
– czas trwania 45’
                                                                                                             
MIŚ KUDŁATEK zestaw bajek II, 45’
 
LALKA AGNIESZKI
reż. Józef Ćwiertnia, Polska 1973
Miś jest zazdrosny o lalkę, którą w prezencie dostała Agnieszka. Ze złości psuje zabawkę, potem jednak żałuje swojego czynu i kiedy lalka wraca z naprawy, Kudłatek odnosi się do niej życzliwie.
 
PIERWSZY NA MECIE
reż. Stanisław Dülz, Polska 1973
Sprowokowany zarozumialstwem małpki Miś wyzywa ją na kolarski pojedynek. Małpka jest szybsza, ale zachowuje się nonszalancko i ulega wypadkowi. Kudłatek zapomina o urazie i pomaga jej.
 
LEĆ PTASZKU!
reż. Bronisław Zeman, Polska 1973
Miś Kudłatek bawi się papierową jaskółką i powoduje awarię sieci elektrycznej. Dozorca usuwa uszkodzenie i przestrzega Misia, żeby nie bawił się tak niebezpiecznie.
 
PRÓBA WIERNOŚCI
reż. Bronisław Zeman, Polska 1973
Chłopiec kradnie Agnieszce Misia i próbuje go zatrzymać u siebie ponętnymi propozycjami ciekawej zabawy. Miś jest jednak wierny swojej dziewczynce i wraca do niej.
 
KOLOROWE PSOTY
reż. Władysław Nehrebecki, Polska 1973
Miś i pies Łaciatek bawią się w parku, rysując na piasku i malując na płotach kolorowe obrazki.
 
FAMIGOWE ZABAWY
– czas trwania ok. 60’
 
Na dzieci czekają radosne pląsy i ciekawe zadania muzyczne. Sprawdzimy kto potrafi przechytrzyć Klauna Psikuska-Famiguska, a kto się zna na zwyczajach mieszkańców odległych krain...
 
NA KAŻDEGO UCZESTNIKA CZEKA UPOMINEK!
 
PROWADZENIE:
FAMIGA – Miejsce dla Rodziny i Przyjaciół
Nietuzinkowe centrum rodzinne, kawiarnia i niszowa księgarnia w jednym. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć dla najmłodszych oraz w organizacji urodzin dla dzieci i imprez plenerowych dla całej rodziny.
 
Famiga
ul. Lea 179, Kraków
www.famiga.pl
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj