GRY
 
 

Dzień Dziecka w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie

2.06.2012r., godz.16.00 Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Teatr Dzieci Zagłębia zaprasza dzieci na spektakl.

Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie
Teatr Dzieci Zagłębia zaprasza dzieci na spektakl „W Dolinie Muminków”. Po przedstawieniu na każde dziecko czeka zdrowa i soczysta niespodzianka! 

O spektaklu:
„W Dolinie Muminków” - Przedstawienie przypomni znane wielu pokoleniom przygody mieszkańców niezwykłej doliny. Właśnie przyszedł czas przebudzenia się z zimowego snu. Tego dnia w domu Muminka zjawili się serdeczni przyjaciele rodziny, ale także goście, którzy - jak się okazuje - nie zawsze mają dobre zamiary. I pewnie to byłby zwykły dzień spędzony na zabawach przed domem, gdyby nie pewien tajemniczy kapelusz, który spadł z nieba ... lub nie wiadomo skąd. Codzienne problemy Muminków są bardzo bliskie dzieciom i ich rodzicom. Prosto skonstruowany świat przedstawiony z wykorzystaniem wielu klasycznych technik teatru lalek, jest niezwykle łatwo przyswajalny przez najmłodsze dzieci. Zaletą widowiska są liczne piosenki oraz wielobarwna scenografia, wierna oryginalnym ilustracjom wydań książkowych i popularnemu serialowi.

Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana
42-500 Będzin ul. Teatralna 4
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj