GRY
 
 

Dzień Dziecka z Zakamarkami w Chorzowie

1-3.06.2012r., Z okazji Dnia Dziecka Zakamarki zapraszają na stoisko księgarni Zomisia podczas targów Ty i Twoje Dziecko w hali Kapelusz Parku Śląskiego w Chorzowie.

zakamarki
Na stoisku wiele atrakcji dla dzieci, m.in. czytanie książek i konkursy.

NIEDZIELA:

10:15-17:00
Łamigłówki i kolorowanki z Mamą Mu, Pippi i serią Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Wśród dzieci, które wezmą udział w rysowaniu rozlosujemy zakamarkowe kolorowanki i łamigłówki.

11:00
Głośne czytanie fragmentów książki Mama Mu czyta. Kolejna historia o ciekawej świata Mamie Mu i jej gderliwym przyjacielu Panu Wronie. Tym razem Mama Mu doskonali swoją umiejętność czytania, a Pan Wrona postanawia napisać książkę!

16:15
Głośne czytanie fragmentów książki Dziwne zwierzęta. Dowcipna i zajmująca opowieść o tym, jak pięknie można się różnić, a przy tym pełna ciekawych faktów ze świata zwierząt.

Książka za książkę
Przez wszystkie dni Targów przy stoisku księgarni Zomisia będzie kosz, w którym można zostawić książkę i zabrać tytuł przyniesiony przez kogoś innego. Prosimy o książki w dobrym stanie.

Więcej informacji na stronie Targów: www.rig.katowice.pl

piątek, 1 czerwca 10:00-18:00
sobota, 2 czerwca 10:00-18:00
niedziela 3 czerwca 10:00-18:00

Wstęp wolny

Hala Wystaw "Kapelusz" w Parku Śląskim w Chorzowie
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj