GRY
 
 

Dzień Osób Niepełnosprawnych w Łazienkach Królewskich!

3.12.2011r., Ośrodek Edukacji Muzealnej zaprasza na obchody Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych w Łazienkach Królewskich!

wydarzenia, Łazienki Królewskie w Warszawie
Zapraszamy na niezwykłe warsztaty teatralne dla osób niepełnosprawnych!

Z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych Ośrodek Edukacji Muzealnej Muzeum Łazienki Królewskie będzie gościł osoby niepełnosprawne na warsztatach teatralno-manualnych: "Kręcę się w tą, kręcę się w tę. Kim jestem bardzo dowiedzieć się chcę." Warsztaty będą prowadzić Jakub Drzastwa, Justyna Sobczyk z Instytutu Teatralnego.

Miejsce spotkania Stara Kordegarda, godz. 12:00.

WSTĘP WOLNY

Wspólna zabawa teatralna inspirowana spektaklem Teatru 21 pt. "Ja jestem ja". Będzie czasem na teatralną improwizację, zabawę z rytmem i wzajemne poznanie się.

„Jest wiele zwierząt, a wśród nich jedno, które nie wiadomo kim jest...?” Zwierzę porównuje się z innymi, ale nic dobrego z tego nie wynika... zostaniemy detektywami może ktoś z Was odgadnie, kim jest główny bohater?

prowadzący:
Justyna Sobczyk: pedagożka teatru (ukończony wydział pedagogiki teatralnej na Uniwersytecie Sztuki w Berlinie), od 6 lat prowadzi Teatr 21, rozwija obszar  pedagogiki teatralnej w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego, współzałożycielka Stowarzyszenia Pedagogów Teatru, prowadzi warsztaty dla studentów, edukatorów, młodzieży, dzieci. Mama Wery (6 lat) i Iwka (2 lata i 3 miesiące)

Jakub Drzastwa: animator (Absolwent wiedzy o kulturze na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), performer, pracownik Instytutu Teatralnego, członek Stowarzyszenia Pedagogów Teatru,  Szyje torby z banerów, siatek banderowych i folii ogrodowych. Na 30/31 Warszawskie Spotkania Teatralne zaprojektował i wykonał torby z banerów, które zostały oficjalnym gadżetem festiwalu. 

więcej »
 
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj