GRY
 
 

Najlepszy pomysł na Dzień Taty - rejs promem!

Dzień Taty na promie to może być najlepszy Dzień Taty w historii waszej rodziny! W czasie rejsu po Bałtyku promem Stena Line na uczestników czeka mnóstwo atrakcji przygotowanych przez organizatorów kampanii "Etat Tata. Lubię to!". A bilety na rejs wcale nie są drogie! Poznaj szczegóły.

Dzień Taty na promie - zaproszenie na rejs

Dzień Taty na promie to prezent, który ucieszy nie tylko tatę, ale całą rodzinę.
Rejs po Bałtyku zaczyna się 22 czerwca wieczorem - prom wypływa z Gdyni. Po kolacji i nocy na morzu, 23 czerwca zaczyna się cały dzień wielkich atrakcji - niezwykły Dzień Taty. Do portu w Gdyni wracacie, po morskiej przygodzie, 23 czerwca wieczorem.

Konkursy, gry na statku, zabawy

Organizator rejsu – ludzie od kampanii "Eatat Tata. Lubię To!" oraz Stena Line – przygotowali atrakcje na cały dzień.
Dzień Taty na morzu zacznie się od gry promowej, w czasie której uczetnicy będą odnajdywali ukryte miejsca z zagadkami na statku – wyjaśnia Sylwią Bąkowska, koordynatorka eventu. – Potem będą rodzinne quizy, konkursy, warsztaty dla rodzin, prezentacja kampanii "Etat Tata. Lubię to! Cały dzień zabaw.

Dzień Taty na promie łączy się z jeszcze jedną atrakcją - wszyscy uczestnicy rejsu dostaną kartę rabatową "Mozaika Rodzinna", uprawniającą do zniżek na produkty i usługi dla rodzin z dziećmi.

Cena i bilety

Bilet dla osoby dorosłej to koszt 129 zł, dla dziecka 59 zł.
Rejs rozpoczyna się 22 czerwca, prom wypływa o godzinie 19.30. Koniec – 23 czerwca, ok. 19.30 prom będzie w porcie w Gdyni.

Bilety na rejs z okazji Dnia Taty można rezerwować on line.

Maciek Kurzajewski zaprasza na rejs:
Maciej Krzajewski, związany z kampanią "Etat Tata. Lubię to!" zaprasza do wzięcia udziału w rejsie promem Stena Line z okazji Dnia Taty. Jolanta Bylica, rzecznik prasowy kampanii "Etat Tata. Lubię to!" opowiada o atrkacjach, które czekają na uczestników rejsu.

Kampanii "Etat Tata. Lubię to!" patronuje miesięcznik "Mamo, to ja".
Redakcja poleca: Dzieci robią prezenty dla taty w klubie Tamika - film
Dzieci szykują ciastka specjalnie dla swoich ojców - zobacz, jak kilkulatki bawią się w klubie malucha.

Ocena (2 oceny)

6.0
Doładuj
Przeładuj