GRY
 
 

Dzień Taty w Tamice - sportowo, muzycznie, plastycznie…

23.06.2012r., W styczniu obchodzimy Dzień Babci i Dziadka, w maju Dzień Mamy, czerwiec rozpoczynamy Dniem Dziecka , a świętowanie rodzinne kończymy Dniem Ojca.

Tamika, klub dla dzieci
Oczywiście pamiętamy o święcie Taty i dla Niego oraz całej rodziny przygotowaliśmy świetny program. W Tamice, 23 czerwca 2012, przez cały dzień, będzie gwarno i wesoło. Do zabawy zapraszamy Ojców z pociechami i całymi rodzinami. Dla każdego coś miłego.
12.00-14.00 – zawody sportowe dla całej rodziny;
14.00-16.00 koncert i warsztaty bębniarskie z Michałem Janusem;
16.00-19.00 zajęcia plastyczne dla Tatusiów z dziećmi, dla każdego pamiątka artystyczna (latawiec, samolot….).
W sobotę Tatusiowe menu w rozmiarze XL!!!
Kucharz ( również tatuś ), przygotuje specjalnie na te okazję, smakołyki na męskie podniebienie, m.in.  grillowanego kurczaka, karkówkę, kiełbasę, opiekane ziemniaki, na przystawkę ogórki małosolne.

Tamika, to przyjazne miejsce dla całej rodziny, świętowanie z nami Dnia Ojca, to dobry moment żeby poznać wyjątkowe miejsce na Woli.  U nas zawsze kreatywnie, kulturalnie, kulinarnie!
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj