Dziwna reakcja Justyny Żyły na wygraną byłego męża
fot. Instagram/justynazyla

Dziwna reakcja Justyny Żyły na wygraną byłego męża. Opublikowała bardzo wymowne zdjęcie

Piotr Żyła w sobotę zdobył złoty medal mistrzostw świata. Fani cieszyli się i gratulowali, a Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie bardzo wymowny obrazek. I nie miał on nic wspólnego z gratulacjami...
Joanna  Biegaj
Dziwna reakcja Justyny Żyły na wygraną byłego męża
fot. Instagram/justynazyla
Justyna Żyła od momentu rozstania z ojcem swoich dzieci co jakiś czas zamieszcza w sieci wpisy, atakujące Piotra lub jego rodzinę. Tym razem kobieta opublikowała obrazek z książki swojej córki, na którym widać kłócą się parę. Zbiegło się to w czasie z wygraną skoczka na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie.

Wymowny obrazek

Była żona Piotra Żyły zamieściła relację na swoim Instagramie – zdjęcie córki, która czyta książkę. Na stronie, na którą patrzy mała Karolinka, jest bardzo wymowny obrazek. Przedstawia on dwójkę dzieci, które wpatrują się w drzwi. Za drzwiami z kolei możemy zauważyć kłócących się rodziców.

screen/ Instagrtam justynazyla

Prywatne gratulacje

Justyna wytłumaczyła, że mimo braku oficjalnych gratulacji, nie zignorowała zwycięstwa byłego męża i wyrazy uznania przekazała mu prywatnie: 
„Wiele osób uważa, że jestem zobowiązana do publicznych gratulacji byłemu mężowi sukcesu - nie muszę publikować gratulacji pod publiczkę. Ilekroć gratulowałam mu sukcesów, zarzucano mi, że nie mogę o nim zapomnieć itp. Dlatego postanowiłam pogratulować mu prywatnie”. 

Kobieta odniosła się także do obrazka z książeczki, który opublikowała na swoim Instagramie: 
„Usilne upatrywanie się złośliwości z mojej strony i brania pod lupę każdego zdjęcia na story jest dla mnie próbą kolejnego sprowokowania mnie i poróżnienia z byłym mężem. Więcej komentarzy w tej sprawie nie udzielę”.

 

Źródło: Instagram, pudelek.pl

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy