Dziwna reakcja Justyny Żyły na wygraną byłego męża
fot. Instagram/justynazyla

Dziwna reakcja Justyny Żyły na wygraną byłego męża. Opublikowała bardzo wymowne zdjęcie

Piotr Żyła w sobotę zdobył złoty medal mistrzostw świata. Fani cieszyli się i gratulowali, a Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie bardzo wymowny obrazek. I nie miał on nic wspólnego z gratulacjami...
Joanna  Biegaj
Dziwna reakcja Justyny Żyły na wygraną byłego męża
fot. Instagram/justynazyla
Justyna Żyła od momentu rozstania z ojcem swoich dzieci co jakiś czas zamieszcza w sieci wpisy, atakujące Piotra lub jego rodzinę. Tym razem kobieta opublikowała obrazek z książki swojej córki, na którym widać kłócą się parę. Zbiegło się to w czasie z wygraną skoczka na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie.

Wymowny obrazek

Była żona Piotra Żyły zamieściła relację na swoim Instagramie – zdjęcie córki, która czyta książkę. Na stronie, na którą patrzy mała Karolinka, jest bardzo wymowny obrazek. Przedstawia on dwójkę dzieci, które wpatrują się w drzwi. Za drzwiami z kolei możemy zauważyć kłócących się rodziców.

screen/ Instagrtam justynazyla

Prywatne gratulacje

Justyna wytłumaczyła, że mimo braku oficjalnych gratulacji, nie zignorowała zwycięstwa byłego męża i wyrazy uznania przekazała mu prywatnie: 
„Wiele osób uważa, że jestem zobowiązana do publicznych gratulacji byłemu mężowi sukcesu - nie muszę publikować gratulacji pod publiczkę. Ilekroć gratulowałam mu sukcesów, zarzucano mi, że nie mogę o nim zapomnieć itp. Dlatego postanowiłam pogratulować mu prywatnie”. 

Kobieta odniosła się także do obrazka z książeczki, który opublikowała na swoim Instagramie: 
„Usilne upatrywanie się złośliwości z mojej strony i brania pod lupę każdego zdjęcia na story jest dla mnie próbą kolejnego sprowokowania mnie i poróżnienia z byłym mężem. Więcej komentarzy w tej sprawie nie udzielę”.

 

Źródło: Instagram, pudelek.pl

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy