GRY
 
 

Dzwoneczek - najsłynniejsza bajkowa wróżka - teraz do obejrzenia w domu!

Miliony widzów na całym świecie znają tę postać z opowieści o przygodach Piotrusia Pana. Ta ponadczasowa bajka powraca w nowym animowanym filmie wyprodukowanym przez studio Disney. 16 grudnia, bajka „Dzwoneczek i tajemnica piratów” tym razem zadebiutowała na Blu-ray i DVD!

bajka, dzwoneczek
fot. materiały prasowe
W krainie wróżek odbywają się obchody festiwalu Czterech Pór Roku, na którym spotykają się wszystkie wróżki. Jest wśród nich Dzwoneczek oraz  jej najlepsze przyjaciółki:  Mgiełka, Widia, Iskierka, Różyczka i Jelonka. Podczas uroczystości nieoczekiwanie pojawia się Zarina – sprytna i ambitna wróżka, która kradnie magiczny pył. Ma on właściwości pozwalające wróżkom latać i jest niezbędny do ich przetrwania.
Zaniepokojony Dzwoneczek i jej przyjaciółki ruszają śladem Zariny. Wkrótce jednak odkrywają, że podczas swojej rocznej nieobecności Zarina przystąpiła do piratów i teraz jest kapitanem okrętu. Podczas próby odebrania pyłu, zostaje rzucone zaklęcie, które sprawia, że wróżki zamieniają się swoimi talentami. Czy w tej sytuacji odzyskanie magicznego, niebieskiego pyłu wydaje się możliwe?
 
Na płytach Blu-ray™ i DVD obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
 
WYDANIE BLU-RAY:
• Krótkometrażówki 
• Reportaż z powstawania filmu 
• Śpiewaj z nami piosenki z filmu 
• Sceny niewykorzystane i dużo więcej!
 
WYDANIE DVD:
• Dla ochłody – krótkometrażówka z Myszką Miki

Redakcja poleca: Calineczka - bajka dla dzieci
Twoje dziecko lubi, gdy ktoś mu czyta bajki, ale zdarzają się momenty kiedy nie masz czasu mu poczytać? My nagraliśmy bajkę, którą możesz włączyć dziecku nasz film, w którym czytana jest Calineczka Andersena.

Ocena (2 oceny)

2.5
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami