Edyta Górniak dała prezent córce Krupy
fot. Instagram

Córka Krupy jak KSIĘŻNICZKA: Edyta Górniak zaszalała z prezentem!

Edyta Górniak to bardzo hojna ciocia: córeczce swojej przyjaciółki, Joanny Krupy, podarowała wyjątkowy prezent. O takim upominku marzy chyba każda kobieta! Ale czy spodoba się dziecku?
Magdalena Drab
Edyta Górniak dała prezent córce Krupy
fot. Instagram
Edyta Górniak i Joanna Krupa przyjaźnią się od dawna, a ich relacje są na tyle bliskie, że piosenkarka postanowiła rozpieszczać córeczkę Krupy do granic możliwości. Przy pierwszej okazji obdarowała małą Aishę prezentem, którego mogłaby pozazdrościć dziewczynce nie jedna dorosła kobieta.

Edyta Górniak dała prezent córce Joanny Krupy

Przyjaźń Edyty Górniak i Joanny Krupa zaczęła się kilka lat temu w Los Angeles i trwa w najlepsze, mimo że zapracowane przyjaciółki nie zawsze mają czas, by się odwiedzać. Ale Górniak mocno wspierała Krupę, gdy ta była w ciąży, nic dziwnego więc, że modelka po porodzie jak najprędzej postanowiła pochwalić się córeczką przyjaciółce. Mała Asha-Leigh z pewnością od razu zdobyła serce Edyty, bo już na pierwszym spotkaniu dziewczynka dostała od cioci nie byle jaki prezent. Ten niecodzienny upominek to... prawdziwy diament! Górniak nie chciała zdradzać szczegółów, ale w rozmowie z Faktem uchyliła rąbka tajemnicy: „Ja już znam Ashę. Dostała od cioci Edi swój pierwszy diament” − wyznała. Kilkumiesięczna Asha raczej nie doceni teraz takiego królewskiego prezentu, ale kiedyś być może osobiście podziękuje cioci.
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Biżuteria dla dziewczynki i mamy

Biżuteria dla dziewczynki to prezent często wybierany na komunię albo z okazji urodzin dziecka, ale zbyt drogi i ekstrawagancki może okazać się niepraktyczny (uwaga na łańcuszki dla dzieci!). Lepiej wybierać subtelne, ponadczasowe ozdoby, które po latach, gdy dziewczynka zechce je nosić, będą równie modne i uniwersalne. Fajnym pomysłem jest też uczczenie narodzin dziecka biżuterią dla mamy: np. w stylu księżnej Meghan, która po urodzeniu synka Archiego zaczęła nosić stylowy naszyjnik z literą A. Złota zawieszka z dziecięcymi stópkami albo bransoletka z serduszkiem i wygrawerowanym imieniem dziecka może być miłym dodatkiem do codziennych stylizacji.


Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy