Edyta Pazura pokazała, jak narysowało ją jej dziecko
fot. Instagram/edyta_pazura/kolaż mamotoja.pl

Edyta Pazura narysowana przez dziecko. „Muszę zainwestować w lepszy stanik” – zażartowała

Żona sławnego aktora pochwaliła się ostatnim dziełem wykonanym przez jedno z jej dzieci. Portret jest bardzo uroczy, choć zawiera zabawne akcenty.
Milena Oszczepalińska
Edyta Pazura pokazała, jak narysowało ją jej dziecko
fot. Instagram/edyta_pazura/kolaż mamotoja.pl
Dzieci uwielbiają rysować własnych rodziców. I choć często te rysunki są raczej karykaturami niż portretami mamy lub taty, rodzice z dumą prezentują je światu. Ostatnio takim dziełem pochwaliła się Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury. Para ma troje dzieci: 11-letnią Amelię, 8-letniego Antosia i 2-letnią Ritę. Gwiazda nie zdradziła, kto jest autorem jej najnowszego portretu, ale, patrząc na obrazek, widać, że to praca jej starszej córki lub syna.

Zabawny akcent na rysunku dziecka Edyty Pazury

Celebrytka opublikowała na Instagramie rysunek, który przedstawią ją samą. Zwróciła przy tym uwagę na jeden drobny, humorystyczny akcent – na to, jak jej pociecha zaznaczyła flamastrem biust mamy. Edyta Pazura dołączyła do zdjęcia zabawny podpis. „Koniecznie muszę zainwestować w lepszy stanik” – napisała.
Dziecięca wyobraźnia i kreatywność bywają naprawdę śmieszne. Rzeczywiście na obrazku wykonanym przez dziecko Pazury, jej biust wydaje się podchodzić niemal pod pachy. Z drugiej strony jednak można docenić to, że dziecko zrobiło pracę bardzo dokładnie i ze szczegółami. Fanom żony aktora rysunek bardzo się spodobał. Pisali: „Cóż za zniewalające podobieństwo. Brawa dla autora tego rysunku”, „Piękna mama widziana oczami dziecka”. Ktoś zażartował też, że oprócz lepszego stanika, gwiazda musi zainwestować w brwi, bo tych akurat na obrazku zabrakło.

Portret mamy wykonany przez dziecko, niezależnie od tego, jak na nim wygląda, zawsze sprawia rodzicowi ogromną radość. Zwykle takie prace przechowywane są przez lata i trzymane jak największe skarby. Też macie podobne rysunki?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy