Edyta Pazura pokazała jak karmi piersią 1,5 roczną córkę
fot. ons.pl

Edyta Pazura nadal karmi córkę piersią - czy to się podoba?

Żona aktora promuje karmienie piersią w miejscach publicznych i pokazała, jak nadal w ten sposób karmi córkę. Co na to inne mamy?
Agnieszka Majchrzak
Edyta Pazura pokazała jak karmi piersią 1,5 roczną córkę
fot. ons.pl
Zdjęcie karmiącej piersią Edyty Pazury zostało zrobione w muzeum. Nie byłoby w tym może nic tak bardzo nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że najmłodsze dziecko Edyty i Cezarego Pazurów - Rita ma już skończone półtora roku. Karmienie piersią dziecka w tym wieku wzbudza czasami różne komentarze, niekoniecznie miłe. Jak zareagowały instamamy na post żony aktora na Instagramie? Zobaczcie!

Córka przytulona do piersi mamy

Zdjęcie zrobiono podczas wyjazdu rodziny z trójką dzieci do Hiszpanii. Widzimy na nim, jak Edyta Pazura siedzi na ławce pod ścianą jednej z sal muzealnych i przytula do piersi córeczkę. Robi to dyskretnie, zaledwie nieznacznie odchyliła koszulę.

„Picasso Museum Málaga XII 2019 - podpisała tylko mama.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Picasso Museum Málaga XII 2019

Post udostępniony przez ✨ Edyta Pazura- Maybe Baby ✨ (@edyta_pazura)

Redakcja poleca: Jak mama wcześniaka może zadbać o laktację?
Nawet jeśli wcześniak na początku życia nie może ssać piersi mamy, można – i warto! – zadbać o laktację. Dzięki temu, kiedy maleństwo będzie już silniejsze, jego mama będzie gotowa przystawić je do piersi i nakarmić. Karmienie piersią może się udać, ale dla sukcesu bardzo ważne będą pierwsze godziny i dni po porodzie.

Jak długo karmić piersią i czy w muzeum wypada?

Karmienie piersią w miejscu publicznym, na dodatek już nie niemowlaka, może wzbudzać mieszane komentarze. Czy czarno-biała fotografia z dzieckiem przyssanym do piersi Edyty w otoczeniu sztuki spodobała się instamamom?

Okazuje się, że tak. W komentarzach pod postem pojawiło się wiele wpisów z komplementami i wyrazami uznania dla wzorowej mamy. „Piękny akt😍🙌 pozdrawia Was mama, której udało się karmić 5 lat 😊😀 zresztą każda kropla mleka jest miłością" - napisała jedna z nich.

„❤️❤️❤️ Ja karmie już 21 miesięcy i nie zamierzam jeszcze kończyć" - pochwaliła się inna mama.

Karmiące mamy nadal  na celowniku 

Kilka serduszek pod zdjęciem zostawiła także Patrycja Sołtysik, żona dziennikarza telewizyjnego Andrzeja Sołtysika, która swego czasu także nie ukrywała się z publicznym karmieniem dwu i półrocznego synka.

Nie wszystkim mamom jest dane tak długo karmić naturalnie dziecko. Jedna z internautek wyznała: „Serce mi pęka, bo mnie rodzina zmusiła do odstawienia synka, jak miał rok i cztery miesiące, a czułam, że oboje nie byliśmy na to gotowi. Presja otoczenia wygrała, mąż powtarzał, że to obrzydliwe jak karmiłam..."

Żona słynnego aktora jest autorką bloga o tematyce parentingowej „Maybe baby" i świetnie odnalazła się w roli mamy. Jest propagatorką publicznego karmienia piersią i chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami związanymi z macierzyństwem, dziećmi i rodzicielstwem. Jej profil na Instagramie obserwuje 156 tysięcy osób.

Podoba się wam postawa Edyty Pazury, też długo karmiłyście dzieci piersią? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: Instagram, fakt.pl

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy