Edyta Pazura załamana polską szkołą
fot. Instagram

Edyta Pazura załamana szkołą córki: „Ale jej współczuję”

Edyta Pazura pokazała wymowne zdjęcie córki: to jej zdaniem dowód na to, jak źle działa polski system edukacji.
Magdalena Drab
Edyta Pazura załamana polską szkołą
fot. Instagram
Edyta Pazura nie posłała dzieci ani do publicznej, ani do prywatnej szkoły. I choć jej wybór jest mało popularny wśród rodziców, to nie sama placówka stanowi problem. Zdaniem gwiazdy zawodzi polski system edukacji, a najbardziej cierpią na tym dzieci.

Edyta Pazura współczuje córce – pokazała zdjęcie

Dzieci Edyty Pazury chodzą do szkoły fundacyjnej, czyli takiej, która utrzymuje się z pieniędzy fundacji i jest zarządzana w dużej mierze przez rodziców uczniów. Menadżerka i żona Cezarego Pazury ubolewa jednak nie nad samą placówką, a nad systemem edukacji w Polsce, który w jej opinii nadmiernie obciąża dzieci. Mówiła już o tym na początku września, nazywając polską edukację klęską i równią pochyłą. Teraz na dowód swoich słów pokazała zdjęcie 12-letniej Amelii – dziewczynka, wykończona lekcjami i zajęciami w szkole, zasnęła w samochodzie, wracając do domu. 

„Ale jej współczuję. Te dzieciaki są serio tak zmęczone i obłożone.” – napisała Edyta Pazura pod zdjęciem córki. 

córka Edyty Pazury
To fakt, dzieci nie powinny wracać ze szkoły bez sił do jakiejkolwiek innej aktywności. Co z czasem wolnym i zabawą? Mamy nadzieję, że dzieciom Edyty Pazury uda się w końcu wypocząć.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Czy dziecko może nie chodzić do szkoły, tylko uczyć się w domu? - film
Nie podoba ci się klasyczny model edukacji? Wolałabyś, by twoje dziecko było traktowane indywidualnie? Masz dość szkolnych skostniałych zasad? Chciałabyś mieć większy wpływ na to, jaką wiedzę zdobywa dziecko? Zastanów się nad domową edukacją i obejrzyj film, na czym ona polega.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 7 głosy

Zobacz także

Popularne tematy