Edyta Pazura
fot. ONS

Edyta Pazura zdradziła, jaki prezent dostała od męża, gdy urodziła dziecko

Aktorka udostępniła ostatnio zdjęcie na Instagramie. Uwagę fanek przykuł jeden szczegół.
Dominika Bielas
Edyta Pazura
fot. ONS
Żona Cezarego Pazury opublikowała niedawno w sieci zdjęcie, na którym widać złoty pierścionek z kamieniem. Fanki od razu wyłapały ten szczegół i koniecznie chciały wiedzieć, gdzie można taki kupić. Okazuje się, że prezenterka ma już go od wielu lat. „Niestety nie pamiętam, gdzie został zakupiony, bo to prezent od męża, który dostałam, kiedy urodziłam Antka (czyli jakieś 7 lat temu)” napisała pod zdjęciem.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ✨ Edyta Pazura- Maybe Baby ✨ (@edyta_pazura)

Fanki zachwyciły się pierścionkiem ze szmaragdem, ale i faktem, że partner z okazji narodzin dziecka obdarował ukochaną takim prezentem. Biżuteria to coś nie tylko pięknego, to bardzo osobisty prezent, który dumna mam może nosić zawsze przy sobie. Niektóre panie nie czekają na taki gest ze strony mężczyzny i same sobie prezentują coś uroczego podkreślającego zmianę jaka zaszła w ich życiu.

Jak uczcić narodziny dziecka biżuterią?

Na taki uroczy akcent z okazji narodzin dziecka może sobie pozwolić każda z nas! Srebrne lub złote ozdoby to piękny i elegancki sposób na wyrażenie matczynych uczuć. Gdy na świat przyszedł Archie, Meghan zdecydowała się na zawieszkę do łańcuszka z ozdobna litera „A”. Ale zawieszka z pierwszą literką imienia dziecka to tylko jeden z pomysłów na uczczenie narodzin maluszka. Dużą popularnością cieszą się też naszyjniki z napisem „mama", stópki dziecięce z grawerem imion dziecięcych, czy dat urodzenia.
Wasi partnerzy też ofiarowali wam coś, gdy zostałyście mamami?

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak można zarazić się gruźlicą? [WIDEO]
Gruźlicą można zarazić się od osoby, która na nią choruje. Na gruźlicę w Polsce wcale nie zapadają przede wszystkim ludzie w podeszłym wieku. Według danych Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc grupy ryzyka nieco się zmieniły i dzieci mogą zarazić się gruźlicą także od osób w średnim wieku.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy