GRY
 
 

Egzotarium „Dolina Gadów” w Kielcach

W czasie wakacji Egzotarium Dolina Gadów zaprasza dzieci do ,,Klubu gadusia’’ który jest nieoficjalnym klubem miłośników gadów, udział w zajęciach jest bezpłatny.

wakacje, ciekawe miejsca
fot. Dolina Gadów w Kielcach
Egzotarium „Dolina Gadów” jest jednym z nielicznych – pod względem ilości zwierząt – tego typu obiektem w Polsce. Uczestnicy mają możliwość nie tylko wysłuchania wykładu lub pogadanki na temat gadów, ale także mogą dotknąć wybrane okazy których naturalnym środowiskiem życia jest Afryka, Ameryka, Azja czy odległa Australia.

Staramy się w sposób niebanalny, ciekawy zainteresować  życiem tych egzotycznych gadów. Wiadomości wyniesione z warsztatów mogą stanowić znakomite podłoże do pogłębiania wiedzy w tym kierunku. Głównymi bohaterami pokazów są m.in.: Agama Brodata, Żółw stepowy, Boa dusiciel, Pyton Królewski, Pyton tygrysi, wąż mleczny, wąż tajwański. W czasie warsztatów można robić zdjęcia z wężami, zadawać pytania, oglądać z bliska i dotykać okazy.

Dolina Gadów organizuje również niezapomniane przyjęcia urodzinowe wśród gadów.

Cena biletów:
normalny – 8zł
ulgowy – 5zł

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 10.00-16.00
sobota-niedziela 10.00-17.00

Szczegóły pod nr tel. 514 908 336. Obiekt mieści się w Kielcach przy ul. Kusocińskiego 61A.
Redakcja poleca: Mama w podróży – rozmówki angielskie: w mieście [WIDEO]
Wybierasz się w zagraniczną podróż z dzieckiem? Poznaj zwroty po angielsku, które przydadzą ci się podczas spaceru po mieście.
Doładuj
Przeładuj