ekspres do mleka, Beaba Bib Expresso, mleko dla niemowląt
fot. materiały prasowe

Ekspres do mleka dla niemowląt

Ten ekspres do mleka dla dziecka to absolutny hit! Podbił już serca setek tysięcy mam na całym świecie.
ekspres do mleka, Beaba Bib Expresso, mleko dla niemowląt
fot. materiały prasowe

Prawa ręka mamy

Ile czasu potrzebujesz na przygotowanie posiłku dla swojej pociechy? Gotowanie, przelewanie, ostudzanie zajmuje ci kilkanaście-kilkadziesiąt minut? Z ekspresem do mleka Beaba Bib Expresso Gipsy ze sklepu www.babymama.pl jedzenie dla dziecka przygotujesz w… 30 sekund! A dzięki specjalnemu programowi "direct water control" masz absolutną pewność, że posiłek twojego dziecka zawsze ma odpowiednią temperaturę.
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!

Ekspres do mleka - pomysł na prezent

Jesteś świeżo upieczoną mamą? Szukasz upominku dla przyjaciółki na baby-shower? Twoja rodzina powiększyła się o nowego członka rodziny? Nie masz pomysłu na prezent? Podpowiadamy - ekspres do mleka Beaba Bib Expresso Gpsy to absolutny strzał w dziesiątkę. To niecodzienne połączenie ekspresu do mleka Beaba Bib Expresso, podgrzewacza do butelek i słoiczków, pojemnika na butelki i sterylizatora do mikrofalówki zadowoli nawet najbardziej wybrednych. Nie dość, że ma świetny design, to dodatkowo pozwala szybko i sprawnie oporządzić bobasa. Cudo, które znajdzie miejsce także w twojej kuchni.

Ekspres do mleka Beaba Bib Expresso Gipsy
Cena: 389 pln
www.babymama.pl

Oceń artykuł

Ocena 5 na 34 głosy

Zobacz także

Popularne tematy