marko
fot. Marko

Spodziewasz się dziecka? Tych rzeczy nie może zabraknąć w dziecięcym pokoiku

Wkrótce zostaniesz mamą. To czas, by pomyśleć o rzeczach, które przydadzą ci się, gdy maluszek przyjdzie na świat. Podpowiadamy, co warto mieć!
marko
fot. Marko
Gdy wracamy z maluszkiem do domu, jedną z trzech najważniejszych rzeczy, oprócz karmienia i pielęgnacji, jest zdrowy sen dziecka. Młode mamy bardzo często martwią się o to, czy ich pociecha oddycha w nocy prawidłowo. Nie sposób jednak czuwać przy maluszku przez całą dobę. Dlatego wymyślono gadżety, dzięki którym rodzice nie tylko słyszą, ale i widzą, co dzieje się z dzieckiem.

Maluszek śpi, ona czuwa


Elektroniczna niania to przydatny gadżet dla młodych rodziców. Zamiast zerkać co chwilę, czy maluch spokojnie śpi, ustaw przy jego łóżeczku cyfrową nianię elektroniczną z wielofunkcyjnym ekranem dotykowym 3,5. Niania posiada aplikację eMyBaby, która pozwoli ci obserwować maluszka z dowolnego miejsca w domu. Wystarczy tylko mieć dostęp do Internetu. Oprócz tego nianię możesz skonfigurować tak, aby móc obserwować dziecko na komputerze, tablecie lub smartfonie. Dzięki temu będziesz spokojna o to, że dziecko ma się dobrze.

Dzięki dotykowemu ekranowi rodzic może kontrolować głośność, lampkę nocną, a także melodie odtwarzane przez nianię. Zaletą niani jest to, że posiada funkcję wibracji. Przydaje się ona wtedy, gdy rodzice potrzebują odrobiny ciszy. Sprawdza się również w mieszkaniach osób, które mają problemy ze słuchem. Quad View umożliwia obserwowanie na ekranie widoków aż z 4 kamer jednocześnie. W niani można ustawić alarmy informujące np. o zbyt wysokiej czy zbyt niskiej temperaturze otoczenia lub o czasie nadchodzącego karmienia. Niania posiada szereg dodatkowych funkcji takich jak nagrywanie, fotografowanie, data, czas, zoom, 5 melodyjek, a także przyjemne nocne światło.

Wypróbuj również kamerę internetową


Bezprzewodowa kamera internetowa Miniland daje Ci możliwość podglądu Twojego dziecka na komputerze, smartphonie, czy tablecie z dowolnego miejsca, w którym masz dostęp do Internetu. 
 •     możliwość podglądu na komputerze, Smartphonie, czy tablecie 
 •     zasięg: 100 m 
 •     zastosowanie podczerwieni pozwala na obserwację w nocy 
 •     kompresja MJPEG 
 •     detektor ruchu 
 •     bezprzewodowa  technologia cyfrowa: zero interferencji 
 •     dwustronna komunikacja 
 •     aktywacja głosowa 
 •     możliwość podłączenia 4 kamer 
 •     łatwość montażu 
 •     maksymalne bezpieczeństwo połączenia 
 •     wymagany dostęp do internetu oraz urządzenie pozwalające na podgląd (komputer, tablet, Smartphone)
 

Zadbaj nie tylko o spokojny, ale i zdrowy sen


Maluszki miewają problemy z oddychaniem, zwłaszcza wtedy, gdy w pokoju jest zbyt suche powietrze. Powoduje ono wysychanie śluzówki nosa, a w efekcie katar, kaszel, a nawet duszności. Dlatego ważne jest, żeby powietrze w pokoju dziecka miało odpowiednią wilgotność. Przyda ci się nawilżacz ozonizator Humitouch Pure, który oczyści powietrze i zapobiegnie powstawaniu bakterii, eliminując przy tym brzydki zapach. Dodatkowo utrzymuje on optymalny poziom wilgotności w otoczeniu. Na wyświetlaczu nawilżacza wyświetla się aktualna temperatura i wilgotność, wszystko dzięki wbudowanemu czujnikowi na przednim panelu. Łatwe do włączenia i wyłączenia delikatne, niebieskie światełko nocne, będzie towarzyszyć dziecku wtedy kiedy tego potrzebuje.Możesz też wypróbować nawilżacz powietrza z chłodną mgiełką, która pozwala utrzymać odpowiedni poziom wilgotności w każdym pomieszczeniu Twojego domu. Mgiełka rozprasza się równomiernie i nie ma wpływu na temperaturę otoczenia. Nawilżacz wyposażony jest w system ochrony - wyłączy się automatycznie jeśli poziom wody w zbiorniku spadnie poniżej wymaganego poziomu. Wskaźnik zapali się, aby przypomnieć Ci o jego napełnieniu.Szukasz nawilżacza, który sprawdzi się nie tylko w pokoju dziecka, ale również w całym domu? Odpowiedzią jest nawilżacz ultradźwiękowy rozpylający chłodną mgiełkę, czyli najmniejszy nawilżacz marki Miniland. Posiada on bardzo elegancki wygląd, a dzięki małym rozmiarom zmieści się dosłownie wszędzie. Chcesz, aby w mieszkaniu unosił się miły, świeży zapach? Wystarczy, że wlejesz kilka kropel ulubionego olejku zapachowego do specjalnej komory, a twój dom będzie pachniał, tak jak lubisz.Nianie i nawilżacze Miniland to nowoczesne akcesoria, które sprawiają, że będąc z maluszkiem masz zapewniony spokój i bezpieczeństwo. Powodzenia!
 
Materiał powstał przy współpracy z: Marko
Redakcja poleca: Co pyli w lipcu: co pyli teraz i pod koniec lipca? Lista roślin i okresy pylenia [WIDEO]
W lipcu pyli kilka roślin i grzybów, które mogą sprawić, że alergia mocno się nasili. Najintensywniej w lipcu kwitnie pokrzywa, trawy oraz grzyby. Pylenie innych roślin zmienia się na przestrzeni całego miesiąca. Jeśli więc sprawdzisz, co pyli na początku i pod koniec lipca, lepiej przygotujesz się na okresy pylenia.

Zobacz także

Popularne tematy