GRY
 
 

Elektryczny odciągacz pokarmu NUK e-Motion

Nowy elektryczny odciągacz pokarmu NUK e-Motion jest wyjątkowo naturalny i skuteczny dzięki dwufazowemu systemowi pompowania DUALogic.

odciągacz do pokarmu
fot. Materiały prasowe
Dwie różne fazy ssania - jak w przypadku karmienia piersią - zapewniają skuteczne odciąganie. Po 60 sekundowej fazie stymulacji, która pobudza wypływ pokarmu, laktator automatycznie przechodzi do fazy długiego, intensywnego ssania. Laktator posiada ergonomiczny kapturek ssący OptiForm, który jest optymalnie dostosowany do kształtu piersi i klatki piersiowej. Składa się z niewielu części, co umożliwia szybkie składanie i łatwe czyszczenie. Siłę ssania można indywidualnie regulować. A specjalne ergonomiczne wzornictwo umożliwia łatwą obsługę jedną ręką i wygodne trzymanie. Może być zasilany sieciowo lub na baterie.

Cena: laktator sprzedawany jest tylko w zestawie promocyjnym, w skład którego wchodzą oprócz laktatora, wkładki Ultra Dry, pojemnik na mleko matki i silikonowe osłonki brodawek sutkowych (2szt.) . cena zestawu - 299 zł.

Dostępny jest dzięki firmie BabyLand w sklepach "Świat Dziecka" razem z innymi produktami firmy NUK oraz innych renomowanych firm.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!
Doładuj
Przeładuj