Eliza Trybała nie chce powiększać rodziny w pandemii
fot. Instagram/elizka_trybala/kolaż mamotoja.pl

Eliza Trybała o kolejnym dziecku: „Sytuacja w kraju jest tak trudna, że strach zajść w ciążę”

Była uczestniczka reality show „Warsaw Shore” nieraz przyznawała, że marzy o dużej rodzinie. Pandemia i ostatnia decyzja Trybunału Konstytucyjnego zweryfikowały jej plany. Teraz celebrytka ma duże obawy przed kolejną ciążą.
Milena Oszczepalińska
Eliza Trybała nie chce powiększać rodziny w pandemii
fot. Instagram/elizka_trybala/kolaż mamotoja.pl
Eliza Trybała od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Pawłem Trybałą, którego poznała w kontrowersyjnym show telewizyjnym „Warsaw Shore”. Para ma dwie córki – 6-letnią Victorię i 4-letnią Kornelię. Celebrytka chciałaby jeszcze bardziej powiększyć rodzinę. Jednak spytana przez fanów, czy w najbliższym czasie planuje kolejną ciążę, zaprzeczyła. Okazuje się, że jej marzenia o dużej rodzinie muszą zaczekać, ponieważ, jak przyznała, obecna sytuacja w Polsce nie sprzyja takim planom.

Eliza Trybała ma obawy przed trzecią ciążą

Celebrytka jakiś czas temu umożliwiła fanom zadanie jej kilka pytań na Instagramie. Internauci byli ciekawi między innymi tego, czy Eliza, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zamierza jeszcze bardziej powiększyć rodzinę i czy jej plany mają szansę na szybką realizację. Ku zaskoczeniu fanów odpowiedź gwiazdy nie była twierdząca. Owszem, nadal chciałaby mieć dużą rodzinę, ale „na ten moment są inne priorytety, a sytuacja w kraju jest na tyle trudna, że strach zajść w ciążę” – wyjaśniła portalowi Pudelek.pl, gdy ten spytał ją o szczegóły swojej decyzji.
Eliza dodała też, że uważa, że ciąża „to powinien być wyjątkowy stan pełen spokoju, by organizm był gotowy na to, by rozwijało się w nim życie”. Niestety, obecnie o spokoju w kraju trudno jest mówić. Celebrytkę niepokoi nie tylko wciąż trwająca pandemia koronawirusa, lecz także ostatnie głośne orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, które uniemożliwia dokonanie legalnej aborcji ciężko chorego płodu. Zresztą na ten temat również opublikowała post na Instagramie, w którym napisała: „Żeby była jasność – Nie jestem za aborcja! Jestem bezwzględnie za życiem! Jestem kobietą przez wielkie K, matką i Polką, dlatego nie zgadzam się, żeby ktoś decydował o najintymniejszych sferach mojego życia i moich córeczek... Sama chcę decydować i mieć wolną wolę. A prawo odbiera tę wolność i czuję, że wszystko wymyka się spod kontroli i idzie totalnie w złym kierunku...”.
Macie podobne rozterki, jak Eliza Trybała, czy wasze plany życiowe nie są zależne od obecnej, niełatwej sytuacji?

Źródło: pudelek.pl, Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy