GRY
 
 

Elmer i Wilbur w Klubokawiarni PLAC ZABAW

6.11.2011r., godz.12.00 Klubokawiarnia PLAC ZABAW zaprasza na czytanie książki "Elmer i Wilbur", wydawnictwa DWIE SIOSTRY. To druga książeczka o przygodach Elmera, słonia w kratkę, ulubieńca wszystkich przedszkolaków.

wydarzenia, książka, kawiarnia plac zabaw
Elmer oczekuje wizyty swojego kuzyna brzuchomówcy, Wilbura. Nikt w dżungli nie spodziewa się, że Wilbur spłata im takiego figla... Najwidoczniej w rodzinie Elmera humor przekazywany jest w genach..

David McKee jest brytyjskim autorem książek dziecięcych i filmów animowanych, ilustratorem i założycielem wytwórni filmowej, w której powstała słynna seria z Mysią, czyli ''Maisie'' Lucy Cousins. Seria książek o Elmerze przeznaczona dla najmłodszych dzieci sprawiła, że twórczość Davida McKee dotarła do ponad 30 krajów, a w 2005 roku również do Polski. Elmer, słoń w kratkę, powstał w 1989 roku i od tej pory jego perypetie ciągle się mnożą, a rodzina rozrasta. W 2005 roku David McKee został nominowany przez międzynarodową sekcję IBBY (International Board of Books for Young People) do prestiżowej Nagrody im. Hansa Christiana Andersena, tzw. Małego Nobla.

Zaczytane Niedziele w Kawiarni Plac Zabaw

WSTĘP WOLNY

Klubokawiarnia PLAC ZABAW
ul. Jeżewskiego / Aleja Kasztanowa
Warszawa
tel. +48 602 308 503

więcej »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj